logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
The Weekend online
Trzej kumple z Londynu znajdują paczkę pełną pieniędzy i ruszają na szalone weekendowe zakupy. Po zgubę zgłasza się atoli pewny łobuz.
Trzy dni do wiosny online
Starcie filmu rozgrywa się w oblężonym Leningradzie, zimą 1942 roku. Mieszkańcy miasta cierpią z powodu zimna i głodu, ale choćby nie podejrzewają, jakie śmiertelne zagrożenie wisi nad ich głowami.
Cherry Pop online
Gdy świeży małolat trafia do znanego klubu drag queen, nie przypuszcza choćby jaka szalona noc go czeka.
Super Dark Times online
Makabryczne wydarzenie niszczy wieloletnią kumplostwo Zacha i Josha, prowadząc obu nastolatków ku wzajemnej destrukcji.
Kickboxer: Retaliation online
Kurt zostaje porwany i trafia do więzienia w Tajlandii. Samostanowienie prawdopodobnie odebrać jak zmierzy się z bezwzględnym wojownikiem.
Tokyo Ghoul online
żak Kaneki spotyka w kawiarni dziewczynę o imieniu Rize. Epizod to zmienia jego egzystencja.
Amerykański Szatan / American Satan online
Członkowie zespołu rockowego rzucają szkołę i przeprowadzają się na Sunset Strip, by urealnić swoje marzenia i zabrać się muzyczną karierę. Zamaszyście okazuje się, że zacięcie i podniecenie nie wystarczą, by ostać się w Kalifornii. Chłopcy zwracają uwagę tajemniczego nieznajomego, który wykorzystuje ich tymczasową omdlałość. Dzięki zawarciu faustowskiego paktu zgrupowanie odnosi niematerialny zdobycz i na trwałe zapisuje się na kartach historii rocka. Pomimo to czy muzykom uda się rewindykować kontrolę nad swoim przeznaczeniem, nim będzie za wieczorem?
Willy 1er online
Po śmierci brata bliźniaka, 50-letni Willy po raz kluczowy opuszcza dom familijny i przeprowadza się do pobliskiego miasteczka. „Pojadę do Caudebec. Będę pył domostwo. Będę pył kumpli. Możecie się podwatować!”. Nieprzystosowany do życia Willy szuka sobie miejsca w świecie, którego nie zna.
Ostatni Paryżanie / Les Derniers Parisiens online
Po wyjściu z więzienia Nas wraca do swojej dzielnicy, Pigalle. Odnajduje tam dawnych przyjaciół i starszego brata, Arezki, właściciela baru Le Prestige. Nas postanawia zająć renomę. Bar mógłby przydać się mu za odskocznię.
Złote Wyjście / Golden Exits online
Charakterystyka trzech miesięcy z życia zwyczajnych, choć ociupinę zagubionych nowojorczyków.
Ciambra online
Czternastoletni Rom uczy się współżycia we wspólnocie, w której najważniejsza jest praworządność oraz pedantyczność.
Coś wielkiego / Algo muy gordo online
Autor i jajcarz pragną zamotać „komedię przyszłości” i przebić się do historii kina, ale galopem kończą im się fundusze, więc muszą zamienić plany.
The Maus online
Za wakacji ze swoim niemieckim chłopakiem Selma musi pomierzyć się z brutalną prawdą o wojnie w Bośni i konsekwencjami etnicznej czystki, jaka dotknęła jej rodzinę.
Ciche miejsce / A Quiet Place online
Pięcioosobowa bliscy matka się ostać się w świecie, w którym najmniejszy tumult zapewne dostarczyć na nią śmiertelne zagrożenie.
Guardians of the Night / Nochnye strazhi online
Współczesna Moskwa. Jeśli osiemnastoletnia Pasha ratuje piękną młodą kobietę z grupy potężnych napastników, odkrywa nielegalny cywilizacja nadprzyrodzonych istot, które żyją pośród nas.
Deadpool 2 Super Duper Cut Unrated online
Po przeżyciu wypadku oszpecony superbohater baba się wycofać swoją pasję do życia podróżując po świecie i walcząc z przestępcami.
Samui Song online
Viyada, 30-letnia wedeta popularnych seriali, specjalizuje się w rolach czarnych charakterów. Jej zapał prywatne również coraz bardziej przypomina filmową intrygę. Facetka tkwi w chłodnym małżeństwie z bogatym obcokrajowcem, niespełnionym rzeźbiarzem, który angażuje się w liturgiczny ruch pod przewodnictwem surowego guru. Heroina zmuszona będzie sięgnąć po drastyczne finanse, by dobyć się z opresyjnej sytuacji.
Niech ciała się opalają / Laissez bronzer les cadavres online
Lato nad Morzem Śródziemnym: lazurowa woda, prażące blask i… 250 kilogramów złota, które ukradł Rhino i jego gang. Wydaje się im, że znaleźli idealną kryjówkę - odosobnione i opuszczone funkcja, w którym przybywa raptem gwiazda poszukująca inspiracji. Niespodziewani goście i lufa policjantów krzyżują im plany. Rola, które wyglądało jak ganek raju, a w którym zdarzały się dzikie happeningi i orgie, staje się polem brutalnej bitwy w tym porywającym, stylowym thrillerze weteranów awangardy.
Pewnego razu w Anatolii / B?r Zamanlar Anadolu'da online
Najpiękniejszy film w konkursie festiwalu w Cannes 2011. Wyróżnione Grand Prix "Pewnego razu w Anatolii" sprawia przeżycie kryminału. To szyfr poszukiwań zwłok zamordowanego mężczyzny, którego rzeźnik był zbyt zaprawiony, by spamiętać, gdzie zakopał kolektyw. Nie wiemy, kto, jak i dlaczego zabił. Ale kuluary zbrodni bezzwłocznie schodzą na pozostały plan. W chłodnej opowieści o podróży policjantów, prokuratora, lekarza i podejrzanego, najistotniejsze stają się relacje spośród bohaterami, ich złudnie
1234567>>>>|
© 2018 FILMO-TEKA-PLAYER.PL - Filmy za darmo CDA ZALUKAJ / Online: