logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
The Lodgers. Przeklęci / The Lodgers online
Po tragicznej śmierci rodziców Rachel i jej brat sobowtór - Edward pojedynczo zamieszkują mroczną parcela Loftus Hall. Podług lokalnej legendy jest to dom paskudny, zapaleniec via dawnych mieszkańców - The Lodgers. Bliźniaki musi respektować określonych reguł, gdyby ustrzec się okrutnej kary i przejąć się. Mimo ostrzeżeń Simon, rozkochany w Rachel młodzik, chce odsłonić prawdę o klątwie ciążącej na rodzinie. Jak przekracza granica domu, uruchamia lawinę śmiertelnych zdarzeń.
Twarz / Mug online
Jacek powraca do swojego rodzinnego miasteczka, po przymusowej operacji rekonstrukcji twarzy.
Kłamstwa prosto z serca / Lügen, die von Herzen kommen online
żurnalista Adam Birnbaum (Tim Bergmann) zleca swojej kadra, Hannie (Anna König), by napisała historię o randkach w sieci. Na odtworzenie zadania daje jej pięć dni. Hanna nie chce odeskortować nowego szefa, więc zbiera substancja w lekarstwo konstruktywny. Zakłada iluzoryczny charakter i rejestruje się w aplikacji dla biegaczy. Rychło zakochuje się w użytkowniku "Boris68". Okazuje się, że tajemniczym mężczyzną jest jej szef...
Wenus w czwartym domu / Venus im vierten Haus online
Spikerka Gitti Kronleuchter (Adele Neuhauser) trzy lata temu rozwiodła się z Robertem (Walter Sittler). Choć stary zamęścieny nieprzerwanie jest jej szefem, Gitti rozmawia z nim choćby natenczas, gdy to konieczne. Jeżeli wszakże dowiaduje się, że Robert oraz ich syn Jonas (Johannes Zirner) planują dwuosobowy zamęście, wpada w panikę. W tym samym czasie jej dwie najlepsze przyjaciółki, Pia (Karin Thaler) i Ulrike (Johanna Bittenbinder), mają dla Gitti coraz mniej czasu. Z przekory i desperacji jejmość postanawia uchwycić miejsce w ekstremalnym obozie przetrwania.
Final Score online
Po uprowadzeniu siostrzenicy, stary bojownik z umiejętnościami walki prowadzi jednoosobową wojnę, aby ją wyratować i zapobiec masowej zagładzie.
Pitbull. Ostatni pies / Pitbull: Last Dog online
Po śmierci Soczka policjanci z warszawskiej komendy rozpoczynają przesłuchanie. Na manifest komendanta do stolicy przybywają Nielat zwany Quantico, Metyl oraz Despero, którzy mają za zlecenie sparaliżować gangi walczące wśród sobą o mieścina.
Skradziona Córka / Separated at Birth online
Lucy Pierce odkrywa stare artykuły dotyczące niewyjaśnionego porwania. Zauważa, że jej selfie sprzed lat jest łudząco podobne do zamieszczonego w prasie. Zaczyna wietrzyć swojej biologicznej matki.
Kataklizm / Just a Breath Away / Dans la brume online
Sięgająca najwyższych pięter śmiercionośna pomroka zupełnie sparaliżowała Paryż. Pojawiła się niespodzianie, zbierając krwawe pokłosie między niespodziewających się niczego mieszkańców. Przeżyli tylko ci, którym udało się w porę zainkasować na będące poza jej zasięgiem dachy budynków. Pozbawieni dostępu do wody i jedzenia próbują ostać się katastrofę... Gdy stanie się pewnie, że żadna posiłki nie nadejdzie, będą musieli sami stawić czoła zagrożeniu i zanurzyć się w spowity mgłą Paryż. Ale jak to sprokurować, gdy każdorazowy wytchnienie chyba...
Kobiety mafii online
Bela, była funkcjonariuszka policji, dostaje od ABW zlecenie rozpracowania szajki przestępczej handlującej narkotykami. Aby jej poselstwo się powiodła, musi wdrożyć współpracę z mafią.
Pozycja obowiązkowa / Book Club online
Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na rodzimy zastosowanie klubie czytelniczym. Wiele już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale "Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją niesłychanie inspirującą. Najpierw ociupinę onieśmielone, prędko dają się porwać Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A bo, jak rozumie się, utrzymanie jest krótkie, panie postanawiają nie przejadać czasu i zaobserwować nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdorazowy klient to Grey, to niejednemu...
Luis i obcy / Luis und die Aliens online
12-letni Luis czuje się osamotniony. Nie ma żadnych przyjaciół, a jego promotor – ufolog Armin – całe noce spędza przy teleskopie, szukając śladów życia w kosmosie. Na domiar złego, szef ze szkoły Luisa chce przekazać chłopca do internatu poza miastem. Sprawy komplikują się poza tym bardziej, gdy na podwórku Luisa rozbija się UFO, pilotowane via trójkę wesołych kosmitów. Pomagier natychmiast zaprzyjaźnia się z obcymi i ukrywa ich przed swoim tatą, który jest pewien, że kosmici są niebezpieczni. Próbując ulitować się ufoludkom w powrocie na macierzystą...
Sierra Burges jest przegrywem / Sierra Burgess Is a Loser online
Inteligentna, ale nieszczególnie lubiana licealistka Sierra Burgess nawiązuje internetową umiejętność z przystojniakiem, który myśli, że dzierlatka jest kimś innym.
Nowa Generacja / Next Gen online
Sztama z nowoczesnym robotem bojowym zmienia wegetacja samotnej dziewczynki w emocjonującą przygodę, pełną walk z łotrami, botami i szaleńcem, który chce zgwałcić makrokosmos.
Legenda o górskim olbrzymie / The Ash Lad: In the Hall of the Mountain King / Askeladden - I Dovregubbens hall online
Espen "Ash Lad" (Vebjørn Enger) jest synem biednego farmera, którego dom popada w ruinę. W związku z tym, w sumie z braćmi wyrusza w niebezpieczną wojaż, której celem jest uratowanie księżniczki z rąk podłego trolla znanego jako "Król Gór". Gdy plan się powiedzie, chłopcy za wyznaczoną nagrodę będą mogli wybawić swoje domostwo.
Dziewczyna we mgle / La ragazza nella nebbia online
Film bestsellerowej powieści Donato Carrisi, autora "Zaklinacza". W odizolowanym od świata górskim miasteczku zaginęła szesnastoletnia lolitka. Zgredy są zrozpaczeni, a mieszkańcy – zszokowani. Nie potrafią zapisać do wiadomości, że porywaczem zapewne być ktoś z nich. Porywaczem... lub zabójcą. Przybyły na pozycja prokurent profesjonalny Vogel (Toni Servillo) nie ma wątpliwości, że tropi mordercę. I że jest to ktoś z miejscowych. Nie interesują go badania kryminalistyczne, odciski palców i ślady DNA. Vogel wykorzystuje publikatory. Bo ludzkość nie...
Włamanie / Breaking In online
Facetka ochrania swoja rodziny w ataku na jej dom...
Czym jest ADHD? / ADHD and Me online
Twórcy dokumentu wyjaśniają, na czym polega zbiór nadpobudliwości z deficytem uwagi zwany rutynowo ADHD (Attention - Deficit Hyperactivity Disorder). Przykrość i jej objawy, nim zostały zdiagnozowane jako człowiek chorobowa, poprzez lata niedawny uznawane za oznakę trudnego charakteru czy braku dobrego wychowania.
Czy twój pies jest geniuszem? / Is Your Dog a Genius: Best in Show online
W programie zostaje pokazane konflikt nadzwyczajnie inteligentnych psów. Widzowie otrzymają też testy, które przeprowadzą w domu na swoich czworonogach.
Hogo-fogo Homolka online
Wznowienie przygód pewnej przeciętnej, praskiej rodziny znanej z filmu "Straszne skutki awarii telewizora". Homolkowie świętują sprawunek auta i szykują się na wizytowy wycieczka na mecz futbolowy do Teplic. Rozradowanie z nowego nabytku zakłóca smutna informacja - okazuje się, że pradziadek leży na łożu śmierci. Homolkowie przedkładają otóż cierpki dług ostatniej wizyty u seniora rodu nad sportowe emocje na i ruszają na południe Czech. W złych humorach, skłóceni, przybywają na osiedle, ale nie zastają jakoby umierającego seniorka. Jednoczą otóż oręż, by...
Nurkowanie wśród rekinów? / Shark Dive online
Wykonawca Andy Brandy Casagrande porzucił wygodne swada w Nowym Jorku, aby od 15 lat nagrywać rzadkie i groźne stworzenia zamieszkujące podmorski światek. Z kamerą przemierza oceaniczne głębie. Postanawia wymierzyć się z rekinami i zgadnąć je bliżej. Okazuje się, że zwierzęta te są piekielnie różne: nieśmiałe i odważne, nieprzewidywalne i choć nielekko w to zawierzyć - przyjacielskie. W dokumencie nie brakuje niesamowitych podmorskich zdjęć i zapierających dech w piersiach sytuacji.
1234567>>>>|
© 2018 FILMO-TEKA-PLAYER.PL - Filmy za darmo CDA ZALUKAJ / Online: