logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Oswobodzeni / Unleashed online
Emma (Kate Micucci) jest samotną kobietą, która ma dosyć umawiania się na randki z niewłaściwymi mężczyznami. Mieszkając z psem i kotem postanawia przeładować się do San Francisco, by tam zacząć nowe zapał. Pewnego dnia przeszłość się coś niespodziewanego, jej pupile zamieniają się w mężczyzn doskonałych. Nieprawdopodobne wydarzenia pozwalają jej okantować dystansu do rzeczywistości i wreszcie zadurzyć się siebie.
Koszmar na Bahamach / Isolation online
W nadziei na poprawienie relacji, ożenek Lydia (Tricia Helfer) i Creighton (Luke Mably) wyrusza na skąpaną w słońcu wyspę na Bahamach. Po powrocie z pewnej zakrapianej nocy oboje ze zgrozą odkrywają, że ktoś splądrował ich wynajęty dom. Czy mieszkająca w pobliżu para Max (Dominic Purcell) i Nina (Marie Avgeropoulos) im pomogą? Czy chyba mają przy nich inne zamiary?
Pomocnik Kupidyna / Cupid's Proxy online
Rebecca Murphy jest cyniczną, zakochaną wdową. Jej jedyny kosmos kręci się wokół jej syna, 12-letniego Justina, początkującego akompaniament, który nie pamięta swojego zmarłego ojca. Rebecca nie ma ochoty na nowy koneksja, mimo wysiłków jej zadziornej sąsiadki, Olive, prowadzącej randkową kolumnę w magazynie. Jeśli Olive zostaje zmuszona wskutek swojego redaktora, zasilić luki w rubryce, zwraca się do Justina o odsiecz w odpowiedzi na list. Bez wiedzy chłopca publikuje jego rady pod alter ego, "Pomocnik Kupidyna".
Zbłąkane owieczki / Zwei verlorene Schafe online
Rebecca (Andrea Sawatzki) jest aktorką z powołania, co trudno nie wiąże się z wysokimi zarobkami. Kontroferta pracy, jaką otrzymuje wprowadza w jej monotonne byt krzynę urozmaicenia. Ma wyszkolić pastora Tadeusza (Franz Hartwig) sztuki pięknego mówienia i mowy ciała. Ma też przede wszystkim podpierać go przy przygotowań do mszy. świeży pasterz jest powątpiewająco nastawiony do ćwiczeń z ekscentryczną aktorką. Nie rozumie się, czy uda im się wytrzasnąć jakąś nić porozumienia.
Kobieta z lodu / Bába z ledu online
Po śmierci męża Hana (Zuzana Krónerová) mieszka sama. Jej dwaj dorośli synowie odwiedzają ją czasami ze swoimi żonami i dziećmi. Relacje z najbliższymi nie są aczkolwiek idealne, a gros spotkań kończy się kłótnią. Niezamężna poszukuje sposobu na szczęśliwe żarliwość. Gdy spotyka Bronę (Pavel Nový), silnego mężczyznę, którego największym predylekcja jest pływanie zimą w morzu, poznaje stuprocentowo nowy światek. Brona przyjmuje Hanę do swojego zespołu morsów. Spódniczka powoli przełamuje popłoch przed wodą. Przede wszystkim aczkolwiek poznaje na nowo...
Ostatnie pokolenie / Young Ones online
Malejące zasoby wody sprawiają, że jest ona najbardziej pożądanym surowcem, który wpływa na każdorazowy wzgląd życia. Ernest Holm (Michael Shannon) wraz z dwójką dzieci próbuje przechować się w ciężkich warunkach, broniąc swojej farmy przed bandytami. Osobnik zarabia na zapał jako dystrybutor i liczy, że jego kontynent wcześniej na nowo stanie się żyzna. Tymczasem nastolatek jego córki Mary (Elle Fanning) - Flem Lever (Nicholas Hoult) ma własne plany związane z gruntem i nie cofnie się przed niby, by je zrealizować.
Dziennik pijaka / Juoppohullun päiväkirja online
30-letni Juha mieszka na przedmieściach Helsinek. Jegomość nie dba o horyzonty, nadużywa alkoholu, a jego relacje z kobietami są powierzchowne. Wsio zmienia się, gdy zakochuje się w liderce grupy AA, Tiinie. Nieoczekiwane sympatia sprawia, że staje w obliczu nietypowo trudnych wyborów.
Inxeba. Zakazana ścieżka / The Wound online
Kwanba, pod wpływem namowy ojca, zgadza się ucapić przynależność w tajemniczym rytuale męskiej inicjacji, który odbywa się na terenie RPA.
Szczęście pani Blossom / The Bliss of Mrs. Blossom online
Ojciec pani Blossom jest pracoholikiem, tedy samotna facetka postanawia podchwycić powieść z jego pracownikiem i namawia go, by zamieszkał u niej na strychu.
Gotowi na wszystko. Exterminator online
Piątka przyjaciół postanawia wskrzesić osobisty retro grupa o nazwie Exterminator. Pani burmistrz obiecuje im w tym ułatwić dając dotację.
Cała wieś tańczy do heavy metalu / Metalfarm / Ein Dorf rockt ab online
Połowica Caro jest silną i stanowczą kobietą, która potrafi zdołać sobie ze wszystkim. Trudno są sytuacje, które choćby ją przerastają. Okazuje się gdyż, że należące do jej rodziny dobra jest całkiem zadłużone. Jedynym ratunkiem przed bankructwem i utratą farmy jest wydzierżawienie łąki na koncert muzyki heavymetalowej. Ale Caro, równie jak cała wieś, nienawidzi takiej muzyki. Przyparta do muru panna nieodwracalnie zgadza się na organizację imprezy. Zapomina natomiast zmówić się całej sprawy ze swoim mężem Paulem.
Ratunku, jesteśmy offline! / Hilfe, wir sind offline! online
Heike jest zaniepokojona stanem relacji w swojej rodzinie. W celu ich uzdrowienia facetka decyduje się na odłączenie Internetu oraz odebranie telefonów komórkowych dzieciom i mężowi licząc, że miesięczne amputacja od sieci poprawi tło pośród członkami rodziny.
Zaginiony skarb / Lost Treasure online
W wynik pościgu za włamywaczami do skansen, w ręce policji trafia tajemnicza mapa. Carl McBride (Coby Ryan McLaughin) ma się dowiedzieć, dlaczego była ona celem kryminalistów. Zwraca się on z prośbą o sponsoring do swojego brata Briana (Stephen Baldwin), który jest pracownikiem rządowym, ale jeszcze pasjonuje się starymi artefaktami. Informuje Carla, że pewnie to być nasuwka na mapę, prowadzącą do skarbu ukrytego w Ameryce Środkowej garść wieków temu poprzez Kolumba. Chce aczkolwiek zrewidować jej oryginalność i bierze ją do pracownia. W tym czasie włamywacze...
Dzika Orchidea 2 - Smutna opowieść o Blue / Wild Orchid 2: Two Shades of Blue online
Blue to piękna 17-latka. Żyje w drodze, przeprowadzając się z miejsca na miejsce.Jej jedynym opiekunem jest oblubieniec ojciec,grający na trąbce i nałogowiec od heroiny. Pewnego dnia mężczyna ginie w wypadku samochodowym.Blue zostaje sama i bez środków na życie.Wtedy w jej życiu pojawia się Elle, znajoma ojca z przeszłości.Proponuje dziewczynie pracę w ekskluzywnym domu publicznym, którego jest właścicielką. Blue wsiąka w nieuczciwy subkultura. Chociaż pewnego dnia, zmęczona i niezadowolona ze swego życia postanawia łazić własną drogą. Ale Elle nie ma zamiaru...
Wyścig z diabłem / Race with the Devil online
Frank i Roger wraz z żonami decydują się machnąć się na narciarstwo do Kolorado. Pośród jednego z postojów zauważają grupę ludzi odprawiających satanistyczną mszę. Stają się świadkami morderstwa - oddania młodej kobiety w ofierze. O zdarzeniu informują lokalnego szeryfa, trudno ten z powodu braku dowodów ignoruje sprawę i zachęca ich do kontynuowania wakacji. Pośród następnego postoju wyznawcy kultu atakują małżeństwa. Zaczyna się zaciekła mecz o przeżycie...
Zabójstwo / The Killing online
Ekipa mężczyzn układa plan zrabowania dwóch milionów dolarów za wyścigów konnych.
Ta ostatnia noc / About Last Night... online
Po amatorskim meczu bejsbolowym Danny poznaje w barze Debbie. Ta przypadkowa wiedza przeradza się w głębsze żarliwość. Choć ich przyjaciele nie akceptują tego związku, zakochani zamierzają ze sobą zatrzymać się. Rychło przekonują się wszakże, że podjęli tę decyzję zbyt rano. Obydwoje są wybitnie nastolatki, niezależni majątkowo, ciekawi życia oraz spragnieni nowych wrażeń. Debbie i Danny rozstają się. Po jakimś czasie spotykają się wtórnie na meczu bejsbolowym...
Mężczyźni nie płaczą / Men Don’t Cry / Muškarci ne plaču online
Kolegium weteranów wojny domowej w Jugosławii zostaje zaproszona via przedstawicieli organizacji międzynarodowej do wzięcia udziału w warsztacie, którego celem jest pozbycie się wojennej traumy.
Zauroczenie / Crush online
Scott ma wsio: urodę, kunszt, wzięcie. Jest najlepszym piłkarzem szkolnej drużyny futbolowej - i marzeniem większości okolicznych dziewczyn. To wiązka życiowych sukcesów zostaje natomiast raptem przerwane. Rana kolana na dłuższy czas odsuwa go od sportu. Wieloletnia nieślubna, Jules, ma pretensje o wygląd ich związku. W życiu Scotta pojawia się nowa profil ? nieśmiała, delikatna Bess. Dzierlatka jest zafascynowana przystojnym małolatiem, a niedługo jej zachwyt przeradza się w obsesję. Wokół Scotta zaczynają dziać się coraz bardziej przerażające rzeczy. Dostaje...
Spaleni słońcem 2 / Utomlyonnye solntsem 2 online
Powrót filmu z 1994 roku. Radziecki oficer Kotov, który cudownym sposobem przetrwał stalinowskie czystki i wydany na niego kara śmierci, walczy aktualnie w pierwszej linii frontu. Jego córka Nadia jest pielęgniarką, ryzykującą swoje wyżywienie dla ratowania innych. W zamęcie wojny choćby dawni wrogowie walczą wespół w obronie własnych ziem. Masy jednoczą się dla wspólnego zwycięstwa.
1234567>>>>|
© 2018 FILMO-TEKA-PLAYER.PL - Filmy za darmo CDA ZALUKAJ / Online: