logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Zaczarowany Las online
Kolektyw przyjaciół wybiera się na niezapomnianą wycieczkę do luksusowego hotelu. Na miejscu okazuje się, iż czeka tam na nich w bród przygód, niebezpieczeństw oraz niemało zabawnych sytuacji.
Kacperiada online
'Kacperiada' to współczesna obyczajowa, pełna absurdalnego humoru, ubaw familijna. Każdorazowy urywek w słoneczny i tragifarsowy rozwiązanie porusza ważne tematy, zostawiając widza z pozytywnym przekazem. Głównymi bohaterami są Kacper i Ada, którzy pospołu poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące przyjaźni, szczerości, lojalności; uczą się jak sugerować sobie z emocjami, np. z zazdrością, rozczarowaniem i próbują zakapować grubo niespotykany, a jednocześnie kuszący kosmos dorosłych.
Barbie z Jeziora Łabędziego - Barbie of Swan Lake online
Barbie z Jeziora Łabędziego to gadka ze wspaniałą muzyką Czajkowskiego, w której Barbie pojawia się jako Odeta, córka piekarza. Podążając w odbicie za jednorożcem, Odeta wkracza do Zaczarowanego lasu. Niesamowity kuglarz Rotbart zamienia dziewczynę w łabędzia. Królowej wróżek udaje się wszakże odczarować Odetę, ale nie do końca... W nocy Odeta jest człowiekiem, lecz wraz z nadejściem świtu zamienia się w łabędzia. Ale to obecnie Odeta, bez względu na wielkość, którą przybiera musi odratować Fantastyczny Las przed złowrogim czarnoksięznikiem. Ale jak ma tego...
Księżniczka Fantaghiro online
Przedtem, onegdaj temu, kutwa piękna księżniczka. Była szczęśliwa i zakochana. Wszakże ukochany jej serca złamał śluby, zerwał przysięgę. Od tej pory poprzysięgła zemstę całemu światu. Jedyną osobą, która wierzy, że pierwotnie powróci interes i pociąg jest Biała Wieszczka. Wyjawia ona przepowiednię, o narodzinach wojownika, który odnajdzie emblemat wiecznej miłości, i pokona zło. Pewnej nocy narodziła się księżniczka Fantaghiro. Wciąż była inna. Nie bawiła się z siostrami, buntowała przeciw pięknym sukniom i królewskim nakazom. Najlepszymi jej...
Harry Potter  i Zakon Feniksa / Harry Potter and the Order of the Phoenix online
Harry Potter tym naraz nie niewykluczone posiadać spokojnych wakacji. Lord Voldemort powrócił, a media czarodziejska milczy na ten wątek. Na mugolskim osiedlu Little Whinging pojawiają się Dementorzy, a zbzikowana sąsiadka Dursleyów pani Figg jest charłakiem! W dodatku Harry staje przed całym Wizengamotem za uciecha czarów via nieletniego, a Warta Przednia zabiera go do kwatery głównej Zakonu Feniksa - organizacji powołanej via Dumbledora do walki z Sam-Wiesz-Kim.
Opowieść wigilijna Smerfów / The Smurfs: A Christmas Carol online
W noc wigilijną jednego ze Marudę odwiedzają trzy duchy: Duch Dawnych Świąt Bożego Narodzenia, Duch Obecnych Świąt i Duch Świąt Przyszłych. W postacie duchów wcielają się Smerfetka, Herkules oraz Bonza.
Dzielny kogut Maniek online
Kurek Toto stawia czoła złemu farmerowi zagrażającemu jego rodzinie.
A więć chcesz zostać piratem! / So you want to be a Pirate online
A Tedy CHESZ Pozachować się PIRATEM! AHOJ SZCZURKI LĄDOWE! A dlatego chcesz zachować się piratem! Kiedy to aksjomat, to przygotuj się na fantastyczne podróże, szalone przygody i wszelkie niespodzianki, jakie czekają śmiałków na pełnym morzu. Pamiętaj, że wciąż możesz myśleć na Kapitana Piratów, który udzieli niezbędnych rad i pomocy każdemu adeptowi piractwa.
Następcy 2 online
Mal powraca na wyspę, aby dokopać się swojego wroga. Jest nim Uma, żądna zemsty córka Ursuli. Mal musi stawić czoła sprzymierzeńcom swojej przeciwniczki, Harry'emu i Gil.
Król Lew / The Lion King online
Film opowiada o losach Simby, młodego lwa, który - delikwent o nieumyślne mord swojego ojca, króla Lwiej Skały - zostaje skazany na ekspatriacja. Władzę w królestwie obejmuje Usterka, brat zmarłego władcy. Mija trochę lat. Pewnego dnia Simba spotyka dawną przyjaciółkę, od której dowiaduje się, że centrum chyli się ku upadkowi. Niedojrzały potomny tronu postanawia odrodzić się do dawnej ojczyzny i odebrać zabrany mu podstępem tron.
Alex i spółka Jak dorosnąć pod okiem rodziców online
Alex, Sam, Emma, Christian oraz Nicole to gremium utalentowanych nastolatków, która pragnie potargać zdobycz w przemyśle muzycznym. Staruszkowie bagatelizują ich marzenia, karząc dzieciom ześrodkować się na nauce.
Dudi Cała naprzód online
W roku 2100 współistnienie na Ziemi odbywa się ale pod wodą. Mała ośmiorniczka Macunia i jej przyjaciółki: Ewka - zwariowana ryba nawęd oraz Ala – neurotyczna krewetka, rozpoczynają poszukiwania nowego domu.
Lego Scooby-Doo! Klątwa piratów online
Kolejna transza przygód psa-detektywa mimo woli, Scooby-Doo, i paczki jego przyjaciół: Daphne, Freda, Velmy i Shaggy'ego, tym kolektywnie w wersji LEGO!
Módl się o deszcz / Pray For Rain online
Chcąc zracjonalizować koniec swego ojca, publicystka z Nowego Jorku udaje się do rodzinnego miasteczka, gdzie rolnicza zbiorowość nękana jest wskutek suszę i gangi.
Gamba online
Dzielna i spragniona przygód mysz Gamba pewnego dnia postanawia wybrać się w Ziemia i obnażyć potok.
Wielkie zawody w Przystani Elfów / Tinker Bell and the Pixie Hollow Games online
Dołącz do Dzwoneczka i jej przyjaciółek i weź współudział w emocjonujących zawodach! Pomóż ogrodowym wróżkom przemóc złą passę i przygotuj się na grad dobrej zabawy, śmiechu, żartów oraz przygód. \"Wielkie zawody\" to niezwykła krótkometrażówka Disneya, pełna magii, sportowej rywalizacji i zaskakujących niespodzianek!
Kogut Kukuryku / Rooster Doodle Doo online
Hałaburda Kukuryku to bezawaryjny bałamut, który każdego dnia rankiem rano - i niezwykle grzmiąco! - budzi mieszkańców wioski. Skoro kilku z nich postanowiło go przegonić, bo chcieli się wyspać, niektóre sprawy w mieście w alarmującym tempie obrały pejoratywny droga. Mieszkańcy zdając sobie sprawę, jak niezwykle go potrzebują, utworzyli specjalna grupę, której zadaniem jest odnalezienie i sprowadzenie bałamuta do domu.
Sekrety Watykanu / Secret Access The Vatica online
Widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję, by zaobserwować, jak funkcjonuje Watykan - poczynając od tajnych archiwów, a kończąc na Gwardii Szwajcarskiej. Poznają również niektóre z tamtejszych skarbów i tajemnic.
1234567>>>>|
© 2018 FILMO-TEKA-PLAYER.PL - Filmy za darmo CDA ZALUKAJ / Online: