logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Pettson i Findus 2 / Pettersson und Findus 2 online
Zbliża się Boże Narodzenie, a Pettson i Findus martwią się, że brak choinki uniemożliwią im świętowanie.
Trolle Świąteczna misja online
Gdy władczyni Poppy odkrywa, że Brydzia i Bergeni nie mają żadnych świąt, obmyśla plan dla Mruka i Trolli, aby skomponować nowe uroczystość.
Stretch Armstrong: Ucieczka / Stretch Armstrong: The Breakout online
Złoczyńcy sieją spustoszenie w Charter City, a Flex Fighterzy — Jake, Ricardo i Nathan — potrzebują Twojej pomocy, aby owładnąć chaos.
Tedi i mapa skarbów / Tadeo Jones 2: El secreto del Rey Midas online
Tedi Jones udaje się do Los Angeles, by przeszkolić się z nowymi odkryciami archeolożki Sary Lavroff. Odnalazła ona papirus wskazujący na żywot naszyjnika należącego do mitycznego króla Midasa, który mocą swego dotyku wsio zamieniał w złoto. Pełne radości ponowne zbiórka Tediego i Sary pośpiesznie zamienia się w niebezpieczną przygodę, skoro Sara zostaje porwana poprzez pewnego bogacza, który za pomocą talizmanu chce dopracować się wieczne, niekończące się fortuna. Społem z przyjaciółmi – papugą i psem – Tedi będzie musiał skorzystać wszystkich swych...
Paweł, apostoł Chrystusa / Paul, Apostle of Christ online
Barwna baśń o św. Pawle to baśń jednego z najzagorzalszych przeciwników Chrystusa, nawróconego faryzeusza, który dzięki swej wierze i oddaniu stał się najważniejszym, najbardziej wpływowym apostołem.
Rampage: Dzika furia online
Prymatolog Davis Okoye (Dwayne Johnson), który nie lubi przywiązywać się do ludzi, zaprzyjaźnił się z inteligentnym gorylem - George’em którym opiekuje się od czasu jego narodzin. W wyniku nieudanego eksperymentu genetycznego zamienia się w bestię. Wkrótce okazuje się że istnieją jeszcze inne zwierzęta które uległy zmodyfikowaniu. Okoye łączy siły z inżynierem genetycznym by znaleźć lekarstwo. Jednocześnie stara się zapobiec katastrofie oraz ratowaniu swojego przyjaciela.
Deadpool 2 online
Najemnik Deadpool spotyka Rusella skłonnego do gniewu nastoletniego mutanta, który mieszka w sierocińcu. Kiedy Rusell staje się celem Cable który jest dziedzicznie ulepszonym żołnierzem z przyszłości, Deadpool uświadomił sobie że będzie potrzebował pomocy by uratować chłopca przed wrogiem. Wkrótce łączy siły z Bedlam, Shatterstar, Domino oraz z innymi monstrualnymi mutantami, aby chronić Rusella przed Cable i jego potężną bronią .
Monster Island online
Jak pewny małolat odkrywa, że nie jest człowiekiem, wybiera się na odległą wyspę. Tam odkrywa swoje proweniencja i staje oko w oko z niesamowitymi wyzwaniami.
Bruno & Boots: Go Jump in the Pool online
Oświatowy jajcarz Bruno rozkręca akcję na czyn zbudowania basenu w Macdonald Hall, aby zapobiec przeniesieniu przyjaciela do szkoły z lepszym programem sportowym.
Ziemia wzywa Echo online
Kolejna sektor przygód psa-detektywa mimo woli, Scooby-Doo, i paczki jego przyjaciół: Daphne, Freda, Velmy i Shaggy'ego, tym per saldo w wersji LEGO!
Zaczarowany Las online
Kolektyw przyjaciół wybiera się na niezapomnianą wycieczkę do luksusowego hotelu. Na miejscu okazuje się, iż czeka tam na nich w bród przygód, niebezpieczeństw oraz niemało zabawnych sytuacji.
Kacperiada online
'Kacperiada' to współczesna obyczajowa, pełna absurdalnego humoru, ubaw familijna. Każdorazowy urywek w słoneczny i tragifarsowy rozwiązanie porusza ważne tematy, zostawiając widza z pozytywnym przekazem. Głównymi bohaterami są Kacper i Ada, którzy pospołu poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące przyjaźni, szczerości, lojalności; uczą się jak sugerować sobie z emocjami, np. z zazdrością, rozczarowaniem i próbują zakapować grubo niespotykany, a jednocześnie kuszący kosmos dorosłych.
Barbie z Jeziora Łabędziego - Barbie of Swan Lake online
Barbie z Jeziora Łabędziego to gadka ze wspaniałą muzyką Czajkowskiego, w której Barbie pojawia się jako Odeta, córka piekarza. Podążając w odbicie za jednorożcem, Odeta wkracza do Zaczarowanego lasu. Niesamowity kuglarz Rotbart zamienia dziewczynę w łabędzia. Królowej wróżek udaje się wszakże odczarować Odetę, ale nie do końca... W nocy Odeta jest człowiekiem, lecz wraz z nadejściem świtu zamienia się w łabędzia. Ale to obecnie Odeta, bez względu na wielkość, którą przybiera musi odratować Fantastyczny Las przed złowrogim czarnoksięznikiem. Ale jak ma tego...
Księżniczka Fantaghiro online
Przedtem, onegdaj temu, kutwa piękna księżniczka. Była szczęśliwa i zakochana. Wszakże ukochany jej serca złamał śluby, zerwał przysięgę. Od tej pory poprzysięgła zemstę całemu światu. Jedyną osobą, która wierzy, że pierwotnie powróci interes i pociąg jest Biała Wieszczka. Wyjawia ona przepowiednię, o narodzinach wojownika, który odnajdzie emblemat wiecznej miłości, i pokona zło. Pewnej nocy narodziła się księżniczka Fantaghiro. Wciąż była inna. Nie bawiła się z siostrami, buntowała przeciw pięknym sukniom i królewskim nakazom. Najlepszymi jej...
Harry Potter  i Zakon Feniksa / Harry Potter and the Order of the Phoenix online
Harry Potter tym naraz nie niewykluczone posiadać spokojnych wakacji. Lord Voldemort powrócił, a media czarodziejska milczy na ten wątek. Na mugolskim osiedlu Little Whinging pojawiają się Dementorzy, a zbzikowana sąsiadka Dursleyów pani Figg jest charłakiem! W dodatku Harry staje przed całym Wizengamotem za uciecha czarów via nieletniego, a Warta Przednia zabiera go do kwatery głównej Zakonu Feniksa - organizacji powołanej via Dumbledora do walki z Sam-Wiesz-Kim.
Opowieść wigilijna Smerfów / The Smurfs: A Christmas Carol online
W noc wigilijną jednego ze Marudę odwiedzają trzy duchy: Duch Dawnych Świąt Bożego Narodzenia, Duch Obecnych Świąt i Duch Świąt Przyszłych. W postacie duchów wcielają się Smerfetka, Herkules oraz Bonza.
Dzielny kogut Maniek online
Kurek Toto stawia czoła złemu farmerowi zagrażającemu jego rodzinie.
A więć chcesz zostać piratem! / So you want to be a Pirate online
A Tedy CHESZ Pozachować się PIRATEM! AHOJ SZCZURKI LĄDOWE! A dlatego chcesz zachować się piratem! Kiedy to aksjomat, to przygotuj się na fantastyczne podróże, szalone przygody i wszelkie niespodzianki, jakie czekają śmiałków na pełnym morzu. Pamiętaj, że wciąż możesz myśleć na Kapitana Piratów, który udzieli niezbędnych rad i pomocy każdemu adeptowi piractwa.
1234567>>>>|
© 2018 FILMO-TEKA-PLAYER.PL - Filmy za darmo CDA ZALUKAJ / Online: