logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Amerykańskie pieszczochy / American Pets online
Na wzgórzach Hollywood mieszka bliźniaki: dwudziestoletni Tod (Rhys Wakefield) wraz z dwa lata młodszą siostrą Lani (Fabianne Therese). Dzięki pieniądzom ich babci Judy (Lesley Ann Warren), która była wielką gwiazdą kina mogą przebywać wysoce funkcjonalnie. Pewnego dnia dochodzi do tragedii. Okazuje się, że krewki Tod poprzez zaburzenie zabija babcię. Zdesperowane bliźniaki zrobi wsio, by o ich sekrecie nikt się nie dowiedział. Wybitny dreszczowiec psychologiczny opowiadający o dwójce rozpieszczonych młodych ludzi, którzy próbują za wszelka cenę pochować tajemnicę.
Droga Aszera / Scaffolding online
Siedemanstoletni Asher (Asher Lax) boryka się z problemami dorastania. Malec nie odnajduje się w szkole i kłóci się z bakałarzami, którzy go nie rozumieją. Wyjątkiem jest bakałarz literatury - Rami (Ami Smolartchik), który z czasem tworzy z młodzianiem nić porozumienia. Założyciel Ashera jest doszczętnie innego zdania i nalega, by młodzian skupił się na przejęciu rodzinnego biznesu niż nauce. Film jest izraelsko-polską koprodukcją, a za zdjęcia zdroworozsądkowy był Bartosz Bieniek (Drogówka).
The Rider online
Western "The Rider" to czyn reżyserki Chloé Zhao, przedstawiające historię młodego kowboja z Południowej Dakoty, Brady’ego Jandreau, który ulega poważnemu wypadkowi.
Miłość w raju / Love in Paradise online
W Montanie znajduje się Rancho Paradise. Właścicielem ośrodka wypoczynkowego jest Casey Twain (Tom Butler), który prowadzi farmę wraz ze swoją córką Heather (Emmanuelle Vaugier). żal domatorski geszeft popada w długotrwały, a na kapitał Twainów czyha przedsiębiorca. Heather wpada na patent promocji rancza. Prosi o usługa gwiazdę filmów westernowych - aktora Avery'ego Forda (Luke Perry). Osobnik ma wcielić się w role prawdziwego kowboja i w ten lekarstwo zadrzeć pociąg otwarciem nowego sezonu w Montanie. Reżyserem filmu jest Sean McNamara, wzięty z niejeden...
Piękna i bestie / Beauty and the Dogs online
Młoda Tunezyjka Mariam (Mariam Al Ferjani) w czasie studenckiej imprezy poznaje tajemniczego Youssefa (Ghanem Zrelli). Małolaty niezadługo nawiązują wyłącznik i opuszczają chrzciny. Garść godzin potem nieboga będąc przerażona i zdezorientowana, błąka się po ulicach miasta. Okazuje się, że została zgwałcona. Szperanina sprawiedliwości nie będzie dla Mariam łatwe. Film oparty na faktach.
Deadpool 2 Super Duper Cut Unrated online
Po przeżyciu wypadku oszpecony superbohater baba się wycofać swoją pasję do życia podróżując po świecie i walcząc z przestępcami.
Samui Song online
Viyada, 30-letnia wedeta popularnych seriali, specjalizuje się w rolach czarnych charakterów. Jej zapał prywatne również coraz bardziej przypomina filmową intrygę. Facetka tkwi w chłodnym małżeństwie z bogatym obcokrajowcem, niespełnionym rzeźbiarzem, który angażuje się w liturgiczny ruch pod przewodnictwem surowego guru. Heroina zmuszona będzie sięgnąć po drastyczne finanse, by dobyć się z opresyjnej sytuacji.
Niech ciała się opalają / Laissez bronzer les cadavres online
Lato nad Morzem Śródziemnym: lazurowa woda, prażące blask i… 250 kilogramów złota, które ukradł Rhino i jego gang. Wydaje się im, że znaleźli idealną kryjówkę - odosobnione i opuszczone funkcja, w którym przybywa raptem gwiazda poszukująca inspiracji. Niespodziewani goście i lufa policjantów krzyżują im plany. Rola, które wyglądało jak ganek raju, a w którym zdarzały się dzikie happeningi i orgie, staje się polem brutalnej bitwy w tym porywającym, stylowym thrillerze weteranów awangardy.
Do wszystkich chłopców, których kochałam / To All the Boys I've Loved Before online
Sekretne listy miłosne Lary Jean może trafiają do pięciu chłopaków, którzy jej się podobają. To kraj bycia szarą myszką, na którą nikt w szkole nie zwraca uwagi!
Medyczne nadużycia / The Bleeding Edge online
Otwierający oczy bumaga o szybkościowo rozwijającej się branży urządzeń medycznych, który pokazuje, jak śmiercionośny dla pacjentów pewno być pęd do innowacji.
Świąteczny sekret / The Christmas Secret online
Zbliżają się gwiazdka Bożego Narodzenia. Christine, zmagająca się z licznymi kłopotami samotna praprzyczyna, ratuje żar starszej kobiecie. Przekonuje się, że cudotwórstwo świąt doprawdy działa.
Kradzież bomby atomowej / Cold War Secrets: Stealing the Atomic Bomb online
29 sierpnia 1949 roku ZSRR przeprowadziło pierwszą próbę atomową, raptem cztery lata po Stanach Zjednoczonych. królestwo był zaskoczony szybkością, z jaką działał Koneksja Sowiecki. Nie przypuszczano wtedy, że był to owoc szpiegostwa. Dzięki tajnym działaniom szpiegów Józef Stalin poznał najważniejsze odkrycia jądrowe przygotowane wskutek naukowców, którzy pracowali przy słynnym planie Manhattan. Główną rolę w uzyskaniu najistotniejszych informacji odegrała Elisabeth Zarubina. Zdobyła wiara największych badaczy, takich jak Einstein. Wykształcona spódniczka,...
Jakiego koloru jest miłość? online
Losy niewidomej od urodzenia Moniki i cierpiącego na odrętwiałość mózgowe Wojtka. Małżonkowie każdego dnia mierzą się z rozmaitymi problemami, walcząc o swoje marzenia. Zbiorowo starają się odróżniać otaczający ziemia i viawyciężać kolejne przeszkody. Izba towarzyszyła im via cztery lata w kluczowych momentach ich życia, m.in. przy operacji mózgu mężczyzny i w trakcie ciąży jego ukochanej.
Chyba jednak kocham żonę / I Think I Love My Wife online
Brenda zaniedbuje swojego męża, poświęcając nieuszkodzony czas na karierę i dzieci. Jej ojczulek Richard nie widzi w tym problemu i nic mu nie przeszkadza, aż do momentu jeżeli spotyka Nikki. Jak się okazuje nowo poznana facetka jest ideałem - tym wszystkim, czego Richard oczekuje od wybranki serca.
Pewnego razu w Anatolii / B?r Zamanlar Anadolu'da online
Najpiękniejszy film w konkursie festiwalu w Cannes 2011. Wyróżnione Grand Prix "Pewnego razu w Anatolii" sprawia przeżycie kryminału. To szyfr poszukiwań zwłok zamordowanego mężczyzny, którego rzeźnik był zbyt zaprawiony, by spamiętać, gdzie zakopał kolektyw. Nie wiemy, kto, jak i dlaczego zabił. Ale kuluary zbrodni bezzwłocznie schodzą na pozostały plan. W chłodnej opowieści o podróży policjantów, prokuratora, lekarza i podejrzanego, najistotniejsze stają się relacje spośród bohaterami, ich złudnie
Opowieść Haeckela / Haeckel's Tale online
Haeckel podróżuje bezdrożami dziewiętnastowiecznej Nowej Anglii. Znajduje nocne schronisko w domu starszego mężczyzny i jego młodej żony. Otrzymuje upomnienie, gdyby nie wydreptać w nocy z domu pod żadnym pozorem. Zaalarmowany dochodzącym z ciemności płaczem dziecka i gardłowym zawodzeniem, Haeckel wychodzi w noc - okrutna gejzer, której staje się świadkiem wstrząśnie jego światem.
Czerwona strefa / Bao zha ling online
Ulice Hong Kongu zmieniają się w prawdziwe pole bitwy, a wsio za sprawą narkotykowego bossa, rządzącego swymi ludźmi choćby zza więziennych murów. Gdy w wyniku potężnej eksplozji ginie inkwizytor wyznaczony do przewodniczenia w procesie narkotykowego bossa, członkowie Jednostki do Zadań Specjalnych nie mają najmniejszych wątpliwości, kto jest za to trzeźwy.
|<<<<567891011>>>>|
© 2018 FILMO-TEKA-PLAYER.PL - Filmy za darmo CDA ZALUKAJ / Online: