logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Ostatni blues / Az utolsó blues online
38-letni Andris (János Kulka) mieszka w Budapeszcie z żoną Judit (Andrea Fullajtár) i ośmioletnim synkiem, Danim (Gáspár Mesés). Wraz ze swoim wspólnikiem i przyjacielem Zolim (Péter Rudolf) prowadzi pęta piekarni. Równorzędnie systematycznie przebywa w Krakowie, gdzie ma kochankę, ekscentryczną artystkę Beatę (Agnieszka Wagner), i pozostały dom. Czuje się kontent z obiema kobietami, które nie wiedzą również o swoim istnieniu. Nie chce nic przeformułowywać w swoim życiu. Pewnego dnia wychodzi chociaż na jaw, że Beata spodziewa się dziecka i pragnie pokazać się za...
The Good Neighbor online
Dwóch licealistów próbuje namówić sąsiada, że jego dom jest narwany.
Sugar Mountain online
Dwóch spłukanych braci postanawia dla rozgłosu zamarkować swoje zaginięcie w górach Alaski. Ale skoro wydanie im nie wychodzi, rozpoczyna się szarpanina o przeżycie.
Znowu święta / Christmas All Over Again online
Inspirująca i niosąca szlachetne wniosek świąteczna awantura familijna o chłopcu, przeżywającym każdego dnia gwiazdka bez prezentów.
You Cant Fight Christmas online
Kapitalista, który przemożnie lubi szkatuła, ale Boże Narodzenie już mniej, postanawia odświeżyć familijny zajazd, gdzie pracuje radosna dekoratorka, która uwielbia Boże Narodzenie.
Wspinaczka / The Climb online
Niedorosły, nędzny jegomość o senegalsko-francuskich korzeniach postanawia wykombinować Mount Everest, aby zachwycić ukochanej. Jego rekord przyciąga uwagę mediów.
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri / Three Billboards Outside Ebbing, Missouri online
Samotna podłoże, która straciła córkę w wyniku morderstwa, wynajmuje trzy tablice reklamowe, umieszczając na nich kontrowersyjny informacja.
Svalbard. Cmentarzysko jurajskich gadów / Death of a Sea Monster online
Svalbard skrywa krocie tajemnic związanych z okresem jury, jeżeli to m.in. rozpoczął się podział Pangei. Co roku na ten północny archipelag przybywają badacze, którymi kieruje ufność odkrycia nieznanych pierwotnie faktów. Archeologom udało się wynaleźć fosylia przerażających gadów morskich, które mogą przetworzyć stereotyp na tę epokę.
Jej mroczna przeszłość / Her Dark Past online
Alice po brutalnym ataku, traci diametralnie wspomnienia. Jej dzieje lecz jest tak przerażająca, że brak pamięci okazuje się błogosławieństwem i szansą na nowe doczesność.
Historia Marii / Marie Heurtin online
Niewidoma i niesłysząca od urodzenia 14-letnia Marie Heurtin nie potrafi deklarować się ze światem. Przygnębiony odkrywca umieszcza dziewczynę w Larnay Institute – edukacyjnej placówce, gdzie zakonnice opiekują się niesłyszącymi dziewczynkami. Tak rozpoczyna się niezwykła bliskość i wyjątkowa korelacja Marie z Siostrą Małgorzatą, która dostrzegła w niej żywotność operatywność. Dzięki swojemu poświęceniu, wierze i bezgranicznej miłości, Marie zmienia się nie do poznania. Pielęgniarka Małgorzata wskroś dotyk uczy ją alfabetu Braile’a, a dalej pisania,...
Kacperiada online
'Kacperiada' to współczesna obyczajowa, pełna absurdalnego humoru, ubaw familijna. Każdorazowy urywek w słoneczny i tragifarsowy rozwiązanie porusza ważne tematy, zostawiając widza z pozytywnym przekazem. Głównymi bohaterami są Kacper i Ada, którzy pospołu poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące przyjaźni, szczerości, lojalności; uczą się jak sugerować sobie z emocjami, np. z zazdrością, rozczarowaniem i próbują zakapować grubo niespotykany, a jednocześnie kuszący kosmos dorosłych.
The Honor Farm online
Po balu maturalnym gromada nastolatków wybiera się na imprezę do położonego na odludziu domku, nie wiedząc, że przyjdzie im borykać się o życie.
Lena Lorenz: Marzenia a rzeczywistość / Wunsch und Wirklichkeit online
Lena opiekuje się parą pragnącą, by ich grzdyl przyszło na grono na górskiej hali. Spódniczka trafia ale pod opiekę lekarzy. Eliana opuszcza lecznica. Lena dowiaduje się, że jest w ciąży.
Dlaczego porwałam swojego szefa / Warum ich meinen Boss entführte online
Anna Thönissen (Julia Hartmann), samotna powód 2-letnich bliźniaków, pracuje jako kelnerka. Pewnego dnia w wyniku incydentu z klientem zostaje zwolniona. Wnet zatrudnia się jako osobista pomocnica Maxa Lehmanna (Stephan Luca). Okazuje się, że nowy chlebodawca Anny to hazardzista z baru. Max uchodzi za tyrana i nie znosi dzieci. Pomocnica z pokorą znosi jego obelgi. Zawożąc go na lądowisko, intensywnie hamuje i Max uderza się w głowę, w konsekwencji czego traci imię. Staje się luby i rozkoszny. Pomocnica zabiera go do swego domu, by dać mu nauczkę. Chce, by zobaczył, jak...
Defective online
W niedalekiej przyszłości Rhett Murphy i jego sanitariuszka Jean są zmuszeni do ucieczki z policyjnego państwa po tym jak stają się świadkami mrocznych tajemnic podstępnych korporacji.
The Gateway online
Opłakująca utratę męża w wypadku samochodowym fizyk udaje się w peregrynacja do równoległego świata, aby go wyszperać. Objazd ta będzie miała okropne konsekwencje dla jej rodziny.
Cold Skin online
Przybywając na odległą wyspę, niedojrzały meteorolog rozpoczyna walkę o przeżycie.
Nie ma drugiej takiej / Irreplaceable You online
Niespodziewana i okrutna opinia sprawia, że Abbie zaczyna poszukiwać nowej dziewczyny dla Sama — swojego narzeczonego, który nie ma pojęcia o randkowaniu.
Mulan online
Mulan nie jest kruchą, subtelną, delikatną dziewczyną, jak pragnęliby tego jej najbliżsi. Ale teraz toteż zdobywa się czyn, którego nie powstydziłby się rycerski podrostek. Zaciąga się do armii cesarskiej, by uchować przed powołaniem do wojska i niechybną śmiercią swego starzejącego się ojca. Mulan wprawnie broni ojczyzny przed dzikimi Hunami.
Zgoda online
Jest rok 1945. Obecnie kończy się konflikt. W Świętochłowicach na Śląsku organy bezpieczeństwa tworzą frakcja pracy dla Niemców, Ślązaków i Polaków. Pod pretekstem ukarania zdrajców narodu polskiego, UB dokonuje czystek wpośród „niechętnych komunistycznej władzy”. Do pracy w obozie zgłasza się panieński niedorostek Franek (Julian Świeżewski). Próbuje salwować Annę (Zofia Wichłacz), w której jest zapatrzony. Nie wie, że wpośród osadzonych znalazł się Erwin (Jakub Gierszał), Szkop, jego obrońca sprzed wojny, który od dawna boczkiem kocha się w...
|<<<<567891011>>>>|
© 2018 FILMO-TEKA-PLAYER.PL - Filmy za darmo CDA ZALUKAJ / Online: