logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Kukania, kraina pieczonych gołąbków / Das Märchen vom Schlaraffenland online
Zbiór Paula (Ingmar Böske) cierpi z powodu skrajnego ubóstwa. W zamian za najwartościowszą sprawa, jaką posiadają, kozę Bertę, szczawik kupuje od wędrownego kazuistaa mapę, na której jakoby opisana jest gościniec do krainy szczęścia i wesoły, Kukanii. Jak Paul odkrywa, że kazuista go oszukał, jest rozgoryczony i nieukontentowany. W końcu atoli dowiaduje się od pewnego drwala, że drogę do Kukanii zna widzący ślepota. Paulowi udaje się dokopać się tego człowieka. Nim atoli ten zdecyduje mu się wyjawić, jak przylecieć do domniemanego raju, młokos musi rozplątać...
Tedi i mapa skarbów / Tadeo Jones 2: El secreto del Rey Midas online
Tedi Jones udaje się do Los Angeles, by przeszkolić się z nowymi odkryciami archeolożki Sary Lavroff. Odnalazła ona papirus wskazujący na żywot naszyjnika należącego do mitycznego króla Midasa, który mocą swego dotyku wsio zamieniał w złoto. Pełne radości ponowne zbiórka Tediego i Sary pośpiesznie zamienia się w niebezpieczną przygodę, skoro Sara zostaje porwana poprzez pewnego bogacza, który za pomocą talizmanu chce dopracować się wieczne, niekończące się fortuna. Społem z przyjaciółmi – papugą i psem – Tedi będzie musiał skorzystać wszystkich swych...
The Maus online
Za wakacji ze swoim niemieckim chłopakiem Selma musi pomierzyć się z brutalną prawdą o wojnie w Bośni i konsekwencjami etnicznej czystki, jaka dotknęła jej rodzinę.
Juarez 2045 online
Rok 2045. Typ Stanów Zjednoczonych i Kołowrót pogrążone są w wojnie narkotykowej. Największy meksykański kartel wykorzystuje do swoich operacji roboty.
Inny czas / Time Trap online
Towarzystwo studentów archeologii postanawia włączyć się w głębokie jaskinie w Teksasie w poszukiwaniu ulubionego profesora. Facet zaginął w niejasnych okolicznościach pośród wyprawy, której celem było odnalezienie Fontanny Młodości. Jak dostają się w szczelinę czasoprzestrzeni okazuje się, że czas pod ziemią biegnie o dużo wolniej niż na powierzchni. Pozbawieni jakichkolwiek szans na posiłki z zewnątrz, muszą przejść w wolnomyśliciel jaskini, co prowadzi do odkrycia jednej z najbardziej intrygujących tajemnic przeszłości.
Mama i tata / Mom and Dad online
Na zacisznym przedmieściu, bez widocznej przyczyny, rodziców ogarnia powszechna panika powodując ich zwracanie się przeciw własnym dzieciom. Carly Ryan (Anne Winters) i jej brat Josh (Zackary Arthur) muszą popodnosić walkę o przeżycie, by nie uchować się zgładzonymi wskroś ludzi, którzy wydali ich na środowisko (Nicolas Cage i Selma Blair).
Cyber Case online
Isabel opiekuje się swoim trzyletnim bratem. Jeśli wybierają się do parku piękność wstawia jego selfie na portalu społecznościowym. Wtedy młodziak znika.
Ciche miejsce / A Quiet Place online
Pięcioosobowa bliscy matka się ostać się w świecie, w którym najmniejszy tumult zapewne dostarczyć na nią śmiertelne zagrożenie.
Józef i Maryja online
Eliasz po rzezi niewiniątek w Betlejem pragnie zemsty. Przebywanie ze Świętą Rodziną zmusza go do rachuby swoich przyszłych poczynań.
Wizyta u April / Pieces of April online
April Burns Holmes - rodzinna czarna owca - zaprasza swoją konserwatywną rodzinę, mieszkającą na przedmieściach Pensylwanii, na specjalny przyjęcie z okazji Boże Narodzenie Dziękczynienia, do małego apartamentu w Nowym Jorku, który dzieli ze swym chłopakiem Bobbym. Okazuje się, że starania nie są całkiem takie proste, szczególnie, gdy pięknotka odkrywa, że jej kuchenka nie działa. Jako że bliscy jest już w drodze, April zmuszona jest wznieść się na szczyty uprzejmości i jęczeć o usługa swoich ekscentrycznych sąsiadów. A całość w celu zorganizowania przyjęcia...
Giulietta i duchy / Giulietta degli spiriti online
Główna postać odkrywa, że małżonek ją zdradza. Jest to dla niej ogromnym szokiem, bo wierzyła w jego pęd do własnej osoby. Zaczyna posiadać coraz dziwniejsze wizje. Nawiedzają ją postacie, które odzwierciedlają jej uczuciowy napięcie i rozżalenie sytuacją, w której przyszło się jej wynaleźć.
Guardians of the Night / Nochnye strazhi online
Współczesna Moskwa. Jeśli osiemnastoletnia Pasha ratuje piękną młodą kobietę z grupy potężnych napastników, odkrywa nielegalny cywilizacja nadprzyrodzonych istot, które żyją pośród nas.
Prawda czy wyzwanie / Truth or Dare online
Uczestnicy gry "Prawda czy wyzwanie" muszą dziko produkować polecenia, lub są karani wskutek nieznaną "istotę".
Zelly i ja / Zelly and Me online
Kilkuletnia dziewczynka po tragicznej śmierci rodziców trafia do okazałej posiadłości swej despotycznej i surowej babci. We francuskiej opiekunce znajduje nie ale pocieszycielkę ale dodatkowo przyjaciółkę. Zelly baba się ochraniać ją przed surową babką. A zazdrosna o uczucia dziecka babcia postanawia pozbyć się opiekunki.
Paweł, apostoł Chrystusa / Paul, Apostle of Christ online
Barwna baśń o św. Pawle to baśń jednego z najzagorzalszych przeciwników Chrystusa, nawróconego faryzeusza, który dzięki swej wierze i oddaniu stał się najważniejszym, najbardziej wpływowym apostołem.
Straszna kobieta / En frygtelig kvinde online
Rasmus (Anders Juul) jest przekonany, że Marie (Amanda Collin), którą ostatnio poznał, to inklinacja jego życia. Zależność pary wartko nabiera namiętności i szaleństwa. Wraz jejmość zaczyna przechwytywać kontrolę nad życiem ukochanego. Zrazu zadurzony Rasmus nie dostrzega problemu. Tylko gdy Marie przemeblowuje jego apartament wedle własnego gustu, zmienia mu garderobę, rozporządza wydatkami czy narzuca nową dietę - facet zauważa, że w tej relacji zatraca siebie.
Amerykańska baśń / American Fable online
Gitty (Peyton Kennedy) ma jedenaście lat i żyje w stworzonym via siebie świecie wyobraźni, by nie rozmyślać o problemach finansowych rodziny. Raptownie dziewczynka znajduje się w trudnej sytuacji, gdy odkrywa, że jej autor (Kip Pardue) i starszy brat (Gavin MacIntosh) porwali bogatego mężczyznę (Richard Schiff). Obaj liczą, że uda im się nabawić się okup w zamian za wypuszczenie zakładnika. Gitty musi uzgodnić czy ważniejsze jest dla niej ludzkie zapał, czy skrupulatność rodzinie.
Traffik online
Za romantycznego wypadu w góry, para natyka się na gang motocyklistów. Skazani na siebie, Brea i John muszą osłaniać się przed gangiem, który za wszelką cenę chroni swoje tajniki.
Wszystko nas dzieli / Tout nous sépare online
Pochodząca z wyższej klasy społecznej Louise (Catherine Deneuve) zarządza biznesem zmarłego męża oraz opiekuje się niepełnosprawną córką Julią (Diane Kruger). Wsio biegunowo się zmienia, gdy poprzez kluczowy przekłamanie Julie, ginie jej kawaler. Powód dziewczyny za wszelką cenę chce ubezpieczać córkę, wszelako morus zmarłego - Ben (Nekfeu) postanawia straszyć kobiety.
Daphne & Velma online
Przed ich ostatecznym połączeniem z Scooby i gangiem, inteligentna i optymistyczna Daphne oraz inteligentna i analityczna Velma, są najlepszymi przyjaciółmi, nastolatkami rozwiązującymi zagadki, ktróre spotykają się choćby online - aż do aktualnie. Daphne absolutnie przeniosła się do szkoły Velmy, Ridge Valley High, niesamowitego instytutu z najnowszymi gadżetami dostarczonymi wskutek szkolnego dobroczyńcę, miliardera technologii, Tobiasza Blooma.
|<<45678910>>>>|
© 2018 FILMO-TEKA-PLAYER.PL - Filmy za darmo CDA ZALUKAJ / Online: