logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Dalekie horyzonty / The Far Horizons online
Stany Zjednoczone obecnie nabyły Luizjanę od Francji. Wykładzina poprowadzona wskroś Lewisa i Clarka jest wysłana by puścić pomiary terenu i rozwinąć się tam gdzie nikt śnieżysty dżentelmen nie szedł wcześniej…
Botoks online
Losy czterech kobiet pracujących w służbie medycznej splatają się w szpitalu, gdzie dochodzi do niejeden nielegalnych przedsięwzięć.
Fernando / Ferdinand online
Przyjazny dziecinny byczek wskroś pomyłkę zostaje zwerbowany do walk na arenie.
Rodzice sami w domu: Pani Busche / Eltern allein zu Haus: Frau Busche online
Gdy syn Katrin, psychoterapeutki, wyjeżdża na nauka, jejmość zamierza złączyć się na prowadzeniu własnego gabinetu. Trudno, dochodzi do różnych wydarzeń, które komplikują jej plany.
Revival! online
Miłostka między południowym kaznodzieją baptystów a młodym wędrowcem kwestionuje równowagę rosnącego kościoła...
Burza wokół GMO / GMO, Lies and Truth online
Film to niepospolicie rzetelne dokumentalne przesłuchanie w sprawie dziedzicznie modyfikowanej żywności, wokół której narosło fura mitów. Odpowiada na fura z nich i obala krążące od lat teorie spiskowe.
Defective online
W niedalekiej przyszłości Rhett Murphy i jego pielęgniarka Jean są zmuszeni do ucieczki z policyjnego państwa po tym jak stają się świadkami mrocznych tajemnic podstępnych korporacji.
Neta / Saving Neta online
Georginia (Rotem Abuhab), samotna praźródło, której zachrzan polega na słuchaniu innych z coraz większym trudem dogaduje się z własną córką. Ruti (Naama Arlaky) chce rozporządzać nastolatek ze swoją partnerką. Boi się jakkolwiek zaanonsować matce, że jest lesbijką. Mariaż Mari (Irit Kaplan) przeżywa niezmierny recesja. Ani ona, ani jej ślubny nie są w stanie zaanonsować o tym swoim dzieciom. Sharona (Neta Riskin) wraca po latach w rodzinne strony na pochowek matki. W życiu każdej z kobiet pojawia się niezrozumiały przywłoka Neta (Benny Avni) który pomaga im...
Person to Person online
Jednostka data z życia nowojorczyków stojących przed ważnymi życiowymi wyborami.
Światło, które zgasło / The Light That Failed online
The Light That Failed to katastrofa, bazujacy na noweli o tej samej nazwie autora Rudyarda Kiplinga.
It Stains the Sands Red online
W sercu pustyni limuzyna Molly zakopuje się w piasku uniemożliwiając dalszą jazdę. Jej kamrat zostaje skonsumowany wskroś zombiaka, a ona sama musi prześcigać się z morderczym klimatem i podążającymi za nią zombie, które przenigdy nie śpią.
Melvin i Howard / Melvin and Howard online
"Melvin i Howard" to przygoda zwykłego, szarego człowieka, którego współistnienie zostaje wywrócone do góry nogami poprzez przypadkowe randka.
Turbo online
Podanie niepozornego ślimaka, który naraz nabywa niezwykłych mocy, pozwalających mu poszerzać zawrotną żwawość i postanawia ukonkretnić swe największe urojenie – nająć tantiema w wielkim wyścigu.
Cicha woda / Good Kids online
Czworo przyjaciół, awangardowo upieczonych absolwentów college’u, planuje zagonić wespół ostatnie beztroskie lato przed wyjazdem na nauka. W odróżnieniu od swoich wyluzowanych rówieśników, wszakże byli poukładani. Mieli dobre stopnie i plany na horyzonty, którym całkiem się poświęcali. Właśnie po ukończeniu college’u uświadamiają sobie, jak dużo ich ominęło. Postanawiają porozdrabniać załatwiony czas i poniechać w końcu być grzecznymi dziećmi.
Królewna Śnieżka / Mirror Mirror online
Kino jak z bajki z baśniową obsadą - Julia Roberts jako Zła Pani oraz Lily Collins – córka kompozycja Phila Collinsa - w roli ślicznej królewny Śnieżki! Onegdaj, przedtem temu w zaczarowanym królestwie gorliwiec sobie piękna leserka. Na cześć miała Śnieżka. Jej oblicze była czysta jak puch, a owłosienie czarne jak noc. Pewnego dnia władzę nad krainą przejęła podstępem zła pani (Julia Roberts). Zazdrosna o urodę i powab dziewczyny rozkazała przegonić ją z królestwa. Aktualnie jej celem będzie wyłonić się przebogato za żonkoś i pozbyć się problemów...
Zwierzogród / Zootopia online
Nick Udogodnienie – żyjący z drobnych przekrętów cwany lis, i Judy Hops – czołowy w historii król etatowiec w policji, łączą armia, by porozwiązywać pewną kryminalną zagadkę.
Kocur / Kötü Kedi Serafettin online
Stambuł. Mewa Rifki oraz szczur Riza szykują się na najbardziej wystrzałową imprezę w mieście organizowaną via kota Shero, który jest libertyński i niezgodny, a na aneks nie wylewa za kryza. Pełne alkoholu i innych używek obiad niebawem wymyka się spod kontroli. Nieprzewidzianie pojawia się na nim pozamałżeński syn kocura. Okazuje się, że jego macierz zginęła. Dzisiaj Shero będzie musiał wypatrzyć się w roli ojca. Okaże się, czy nieostrożny sowizdrzał będzie w stanie zdołać temu zadaniu.
Atomica online
W niedalekiej przyszłości, gdy zostaje zerwana cała łączność online, w elektrowni jądrowej młoda kontroler BHP, Abby, pracuje nad jej przywróceniem. Dziwne zachowania pracowników elektrowni sprawiają, że spódniczka zaczyna negować ich jednolitość.
Dobry Listonosz / The Good Postman online
Co to znaczy być Europejczykiem w dobie zmieniających się systemów politycznych i wzmożonych ruchów migracyjnych? Bohaterami filmu są mieszkańcy małego miasteczka w Bułgarii na granicy z Turcją, którzy stoją przed decyzją przyjęcia do siebie uchodźców.
KILD TV online
Zespół filmowa, znana z horrorów, musi wymierzyć się z nowym rodzajem grozy, gdy poszczególni jej członkowie zaczynają konać.
|<<45678910>>>>|
© 2018 FILMO-TEKA-PLAYER.PL - Filmy za darmo CDA ZALUKAJ / Online: