logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Hawaa Hawaai online
Arjun to wczesny małolat, który zostaje skrzywdzony via los, ale raptownie jedna noc zmienia jego żywot. Współcześnie aktywizować będzie mu jedno marzenie.Arjun zapragnie podróżować na rolkach, pomimo to nie będzie to takie proste, ponieważ nie popasać go na taki armatura. Ale od czego ma się przyjaciół?
Kwalifikowana Pierwsza Pomoc / ERC 2010 online
Udzielenie pierwszej wspopodobnoniey przedmedycznej jest obowiązkiem każdej osoby, nie lecz ratownika medycznego czy policjanta. Pierwsza wspopodobnonie to czynności wykonane w celu zminimalizowania niekorzystnych następstw nieszczęśliwych wypadków. Notorycznie od prawidłowego wykonania tych czynności podobno podlegać żywot ludzkie. Przywództwo Wojewódzka Policji w Bydgoszczy przygotowała dzianina ćwiczebny, który obrazuje w jaki metoda ta wspopodobnonie powinna ostać się udzielona.
Rok w kosmosie / A Year in Space online
Scott Kelly spędził nieomal rok na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. W pobycie towarzyszył mu Kacap Michaił Kornijenko. Przedstawicielstwo odbyła się w ramach przygotowań do załogowej ekspedycji na Marsa. Dzięki temu naukowcy zyskali okazję wypróbowania ludzkiej wytrzymałości w stanie nieważkości. Wielomiesięczna otulina uważana jest za ekstremalne wprawa, które stanowi duże brzemię dla organizmu. Specjaliści z NASA zyskali idealne realia testowe, bo na Ziemi został sobowtór Scotta, Mark. Poprzez kompletny czas personel agenci monitorowali fizyczne i psychiczne zmiany...
Curvature online
Curvature to film o podróży w czasie. Inżynier cofa się w czasie, aby opanować się od popełnienia morderstwa.
Slamma Jamma online
Bezzasadnie pozwany i skazany na puszka, niedawny sława koszykówki przygotowuje się do ogólnokrajowej konkurencji...
Bestia zabija z zimną krwią / La Bestia uccide a sangue freddo online
W klinice psychiatrycznej dla bogatych kobiet dochodzi do serii morderstw za którymi stoi zamaskowany dżentelmen. Komisariat decyduje się pozastawiać na niego pułapkę, ale to tylko przygrywka serii krwawych wydarzeń...
Czarny deszcz / Kuroi ame online
Pan i pani Shizuma, łącznie z siostrzenicą Yasuko, idą wskutek gruzowisko Hiroshimy tuż po zrzuceniu bomby atomowej... Pięć lat potem Yasuko mieszka z wujkiem, ciocią i babcią w wiosce, w której znajduje się niejeden ocalałych z bombardowania. Po dziewczynie nie widocznie śladów promieniowania, lecz kraj Shizuma boją się o jej horyzonty bo podszept bomby niewykluczone zdemaskować się w każdej chwili.
Płomień zieleni / Green Fire online
Rian Mitchell odkrywa zielony osad w Południowej Afryce, pomimo to zostaje przegoniony przed rozpoczęciem wykopalisk. Namawia swojego partnera Vica do powrotu. Będąc już na miejscu, poznaje Catherine i Donalda Knowlandów, którzy prowadzą plantację kawy. Rian zakochuje się w Catherine i jest niepewny z miłością do kobiety a "zielonego ognia" szmaragdów.
Dziewczęta w mundurkach / Madchen In Uniform online
Nastoletnia Manuela zostaje wysłana do szkoły z internatem. Po pewnym czasie pośród nią a jedną z nauczycielek rodzi się serce.
Atari: Game Over online
Game Over to niezniszczalny szczypta filmu dokumentalnego dla osób interesujących się historią gier komputerowych. Tak zrealizowany, bez moralizatorstwa, próbujący za to fair odezwać się na trochę ważnych dla branży pytań. Biorąc pod uwagę, że jest on bezpretensjonalny w polskiej wersji Netfliksa (tylko w angielskiej wersji językowej), pewnie być to stanowisko posterunek uwagi osób korzystających z darmowego okresu próbnego tej platformy.
Na samym dnie / Deep End online
Malizna z niższych sfer kończy szkołę. Nie podobno aczkolwiek przewąchać żadnej pracy. W końcu zatrudnia się do pracy na basenie na przedmieściach Londynu. Tam spotyka dziewczynę, która jest troszkę od niego starsza ...
Pęknięcia  / Cracks online
Film opowiada o życiu i relacjach pomiędzy dziewcząt mieszkających w elitarnym brytyjskim internacie.
Compound Fracture online
Akcja skupia się mężczyźnie, który zabiera swoją żonę i osieroconego bratanka w rozjazdy do jedynego, żyjącego krewnego - swojego ekscentrycznego ojca. Na miejscu stają się ofiarami jego tajemniczej obsesji.
Metropolis / Metropolis online
Film nakręcony w 1927 roku via niemieckiego reżysera Fritza Langa. Film, który już od nieomal stulecia stanowi inspirację dla pokoleń twórców filmowych, został diametralnie odrestaurowany, a symfoniczna perć muzyczna nagrana na nowo w standardzie Dolby Surround 5.1 Nowa wersja filmu zawiera odnalezione (zaginione po wojnie) sceny, a jeszcze krótkie opisy tych fragmentów, które zostały wycięte, pomimo woli reżysera, wkrótce po premierze filmu w 1928 roku. --------------- Magnat produkcyjny Joh Fredersen (Alfred Abel) w zupełności panuje nad METROPOLIS - dwupoziomowym...
Drużyna Sharpe'a / Sharpe's Company online
Szarża trzeciej części przygód Richarda Sharpe'a (Sean Bean) rozwija się pod murami twierdzy Badajoz w Hidzpanii, którą Lord Gumiak (Hugh Fraser) oblegał w 1812 roku. Drużyna wyborowych, zostaje pokorny pod komendę, nietradycyjnie co przybyłego z Anglii pułkownika Windhama (Clive Francis). Sharpe zdegradowany pełni funkcję kwatermistrza,a jego ludzi miast strzelb dzierżą łopaty. Swoją drogą do oddziału dołącza,jak bezbłędnie wytarty Richardowi,tak też poprzez niego znienawidzony, sierżant Obadiah Hakeswill (Pete Postlethwaite), który przysparza coraz to nowych...
Dalekie horyzonty / The Far Horizons online
Stany Zjednoczone obecnie nabyły Luizjanę od Francji. Wykładzina poprowadzona wskroś Lewisa i Clarka jest wysłana by puścić pomiary terenu i rozwinąć się tam gdzie nikt śnieżysty dżentelmen nie szedł wcześniej…
Botoks online
Losy czterech kobiet pracujących w służbie medycznej splatają się w szpitalu, gdzie dochodzi do niejeden nielegalnych przedsięwzięć.
Fernando / Ferdinand online
Przyjazny dziecinny byczek wskroś pomyłkę zostaje zwerbowany do walk na arenie.
Rodzice sami w domu: Pani Busche / Eltern allein zu Haus: Frau Busche online
Gdy syn Katrin, psychoterapeutki, wyjeżdża na nauka, jejmość zamierza złączyć się na prowadzeniu własnego gabinetu. Trudno, dochodzi do różnych wydarzeń, które komplikują jej plany.
Revival! online
Miłostka między południowym kaznodzieją baptystów a młodym wędrowcem kwestionuje równowagę rosnącego kościoła...
|<<3456789>>>>|
© 2018 FILMO-TEKA-PLAYER.PL - Filmy za darmo CDA ZALUKAJ / Online: