logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Rosamunde Pilcher: Licencja na zdradę / Rosamunde Pilcher: Lizenz zum Seitensprung online
Posesjonat browaru Oscar (Heio von Stetten) i jego małżonka Ella (Anica Dobra) obchodzą srebrne gody. Sami przed sobą nieskoro się do tego przyznają, ale słuszność jest taka, że ich seks intymne od dawna jest pozbawione fantazji. Zaprzyjaźnione partia zdradza im osobny tajemnica - dali sobie ponadto zgoda na skok w bok, istotnie po to, by w ich małżeńskim łożu przestało zwiewać nudą. Kłopoty sercowe ma ponadto ich córka Lexi (Teresa Rizos). Obecnie naówczas, gdy poznaje młodego surfera i właściciela pubu, zaskakująco pojawia się papcio jej dziecka, który zamierza...
Eutanazjer / Armomurhaaja online
Pięćdziesięcioletni Viejo (Matti Onnismaa) pracuje jako monter, lecz wieczorami zajmuje się usypianiem chorych zwierząt. Kocha je bardziej niż ludzi. Kobieta się, aby ich ostatnie chwile poprzedni jak najbardziej humanitarne. Za swoje usługi pobiera walnie niższą opłatę niż zasiedziały weterynarz. Pewnego dnia wchodzi jakkolwiek w dysonans z Petrim (Jari Virman), groźnym przedstawicielem lokalnej grupy nacjonalistów. Reżyserem obrazu jest Teemu Nikki, inspirator nominowany do nagrody Jussi. Koncepcja produkcji został wyróżniony na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w...
Życie i nic poza nim / Life & Nothing More online
Regina (Regina Williams) jest samotną matką dwojga dzieci. Jejmość pracuje całymi dniami w barze szybkiej obsługi. Z trudem wiąże pomimo to obrzeże z końcem. Nie ma wystarczających środków, aby zadowolić wszystkie potrzeby swojego czternastoletniego syna Andrew (Andrew Bleechington) oraz małej córeczki. Znienacka w życiu Reginy pojawia się urokliwy przybysz. Wtedy jej syn próbuje dogrzebać się swoje obszar w społeczeństwie, które go marginalizuje. Jako szczenięcy Afroamerykanin spotyka się z licznymi przejawami wrogości. Nieposłuszny malec zaczyna wprowadzać się w...
Biggie &Tupac. Śmiertelne strzaly online
ce-T i redaktorka Soledad O'Brien stawiają sobie za cel objawienie prawdy o śmierci Biggie Smalls'a i 2Paca.
Stretch Armstrong: Ucieczka / Stretch Armstrong: The Breakout online
Złoczyńcy sieją spustoszenie w Charter City, a Flex Fighterzy — Jake, Ricardo i Nathan — potrzebują Twojej pomocy, aby owładnąć chaos.
Interludium w Pradze / Interlude in Prague online
1787 rok. Mozart przebywa w Pradze, gdzie zaczyna stanowić nową operę. Nieprzewidzianie stawiennictwo przystojnego kompozytora staje się przyczyną dramatycznych wydarzeń. Zakochuje się w nim piękna Zuzanna.
Ciambra online
Czternastoletni Rom uczy się współżycia we wspólnocie, w której najważniejsza jest praworządność oraz pedantyczność.
Allure online
Laura, pokojówka z tajemniczą przeszłością, nawiązuje znajomość z Evą, 16-letnią córką swojego klienta. Młoda podlotek decyduje się przeminąć z domu grupowo z Laurą, gdy ich zależność staje się coraz bardziej obsesyjny
Nieziemskie wulkany / Space Volcanoes online
Wulkany są jednym z najbardziej niesamowitych zjawisk naturalnych na Ziemi. Lecz ziemskie żarliwiecy są niejako w porównaniu z gigantami, znajdującymi się na innych planetach. Twórcy filmu, wykorzystując technikę state-of- the-art CGI, ukazują najbardziej spektakularne z nich. Widzowie wyruszą w niesamowitą wędrówka na Marsa, na którym znajduje się żarliwiec omal trzy razy większy od Everestu. Poznają niezwykłe lodowe żarliwiecy Plutona, a też zachwycą się ogromną grawitacją Jowisza, która sięga znacznie poza jego luna, tworząc efektowne niebieskie plamy na...
Poligon atomowy w Newadzie / A-Bombs Over Nevada online
Fascynująca anegdota o jednym z największych programów testów jądrowych w historii. 27 stycznia 1951 r. maszyna przeleciał via nad opuszczonym przestrzeń w Newadzie. Na jego pokładzie znajdowała się kapitalny atomowa o pojemności 1000 funtów, nazwana Able. O świcie pracownicy maszynau zrzuciła towar na pustynię. Tak rozpoczął się wiek testów broni jądrowej w kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych. Dzięki raportom naocznych świadków, tajnym dokumentom oraz archiwalnym zdjęciom i filmom widzowie będą mogli przyjrzeć się tej zdumiewającej operacji.
Dwie kobiety / Sage femme online
Pielęgniarka Claire czuje się wypalona i sfrustrowana. Na jej drodze staje była flama ojca, która choć ma powyżej 70-letnia, jest pełna sił witalnych. Okazuje się, że z pozoru różne kobiety multum łączy.
Coś wielkiego / Algo muy gordo online
Autor i jajcarz pragną zamotać „komedię przyszłości” i przebić się do historii kina, ale galopem kończą im się fundusze, więc muszą zamienić plany.
Odpoczynek? Nie ma mowy! / Von Erholung war nie die Rede online
Gundula Bundschuh (Andrea Sawatzki) marzy o spokojnym wypoczynku na Majorce. Ma nadzieję, że w trakcie podróży uda się jej rozmotać klincz w małżeństwie z Geraldem (Axel Milberg). Okazuje się pomimo to, że jej teściowa, Susanne (Judy Winter), zaprosiła na Majorkę i swoich dziwnych krewnych. Wymarzone laba nie przebiegają tak, jak Gundula sobie wyobrażała.
Come Sunday online
Obiegowy pastor, Carlton Pearson, przeżywa stagnacja wiary i wkracza na nową duchową ścieżkę, która prawdopodobnie doprowadzić do rewolucji w jego życiu.
Na każde rozwiązanie jest problem / Chaos Queens: Für jede Lösung ein Problem online
35-letnia Gerri jest załamana po niepowodzeniu, które poniosła jej najnowsza pokierować. Rozczarowana pani postanawia skomponować samozagłada. W pożegnalnych listach rozlicza się ze swoimi bliskimi: z matką, siostrą, szefem czy właścicielem mieszkania. Tabletki nasenne, które zażywa prozatorka, okazują się wszelako za słabe. Po nieudanej próbie samobójczej Gerri musi na nowo stawić fasada wszystkiemu, z czym próbowała się rozstać. Przypadkowo w jej życiu pojawia się doskonały mężczyzna.
Legion samobójców: Piekielna misja / Suicide Squad: Hell to Pay online
Sfora samobójców odkrywa tajemnicę "Task Force X" Amandy Waller - Deadshot, Bronze, Tiger, Zabójca Frost, Captain Boomerang, Harley Quinn and Copperhead - w misji odzyskania mistycznego obiektu tak potężnego, że są gotowi poważać się własnym życiem, aby go zaiwanić. Sfora Samobójców nie jest jedyną grupą złoczyńców, którzy chcą dysponować temat. Aby wysiedzieć przy życiu, drugie punkt nie wchodzi w grę.
Pieska Gwiazdka / A Doggone Christmas online
CIA odkrywa, że ufny niczyj pies posiada zdolności telepatyczne i postanawiają zastosować to w Waszyngtonie. W transportu pociągiem, bestia poprzez casus zostaje uwolnione z klatki i ucieka. Pies trafia pod opiekę dwóch braci, na tydzień przed świętami Bożego Narodzenia. Dzieci są w szoku, gdy okazuje się, że beniaminek potrafi się z nimi zgłaszać. Okazuje się, że chyba nie będą mogli przygwoździć czworonoga, ze względu na rosnące matma i bezrobocie ojca. Ale to tylko źródło problemów. FBI wysyła drużynę, która ma zaaresztować psa, żywego lub martwego.
Eskorta porucznika / Osmanli Subayi online
Lillie (Hera Hilmar) jest obdarzona silną wolą i sfrustrowana niesprawiedliwością, do której dochodzi na terenie Stanów Zjednoczonych. Rychło poznaje Jude'a (Josh Hartnett), amerykańskiego lekarza prowadzącego medyczną misję w egzotycznym, niebezpiecznym Hegemon Osmańskim. Pięknotka postanawia obniżyć kraj. W przybliżeniu czas dalej spolegliwość Lillie przy Jude'a zostaje poddana próbie, jeśli zakochuje się w potencjalnym wrogu, poruczniku Hegemon Osmańskiego. Na ich drodze stają wojska, zaś cywilizacja zaczyna topić się w konflikcie zbrojnym. Współcześnie facetka...
Inga Lindström: Zatańcz ze mną / Inga Lindström: Tanz mit mir online
Eva (Sina-Valeska Jung), instruktorka tańca, mieszka ogółem z matką (Teresa Harder) i córką Lissi (Katharina Stark). Raptem dowiaduje się, że musi jak najszybciej usunąć się z domu i przyhamować sąsiadujące z nim laboratorium tańca. Zamierza się tam powprowadzać nowy posesjonat, Sten Stenmark (Matthias Ziesing). Zdruzgotana Eva prosi o wsparcie sąsiada Albana (Mike Hoffmann). Osobnik próbuje stopować eksmisji, ale jego zabiegi przynoszą kontrastowy rezultat. Jednak Meret, rodzicielka Evy, ukrywa prawdę na sprawa swych związków z rodziną Stenmarków.
Boscy piłkarze / Holy Goalie online
Niepełnoletni pop szkoli drużynę ledwie skoordynowanych mnichów, aby zatriumfować zawody futbolowy i salwować osobisty opactwo przed przekształceniem w zajazd.
|<<3456789>>>>|
© 2018 FILMO-TEKA-PLAYER.PL - Filmy za darmo CDA ZALUKAJ / Online: