logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Ostatni Paryżanie / Les Derniers Parisiens online
Po wyjściu z więzienia Nas wraca do swojej dzielnicy, Pigalle. Odnajduje tam dawnych przyjaciół i starszego brata, Arezki, właściciela baru Le Prestige. Nas postanawia zająć renomę. Bar mógłby przydać się mu za odskocznię.
Pospieszny do Chennai / Chennai Express online
Legenda mężczyzny podróżującego pociągiem z Mumbaju do Rameswaramu, który chce urzeczywistnić ostatnią wolę dziadka.
Kochane życie / The Sweet Life online
Niespodziewanie poznana para ludzi nie mających w życiu nic do stracenia, wyruszają w wielka pielgrzymka z Chicago do San Francisco, gdzie zamierzają niezwykle opuścić się z życiem.
Tragedy Girls online
Sadie i McKyla to dwie najlepsze przyjaciółki, które mają istną obsesję na punkcie mediów społecznościowych i nie cofną się przed jakby, by wydrzeć jak najwięcej followersów. Tytułowe Tragedy Girls porywają Lowell, lokalnego mordercę pozbawionego jakichkolwiek ambicji i zmuszają go, by został ich mentorem. Nikt nie wie, że to one dokonują makabrycznych zbrodni, które wstrząsają lokalną społecznością ale tak się bynajmniej składa, że dokładnie te dwie uczennice są każdorazowo pierwszym źródłem gorących informacji. Zawartość paniki w mieście sięga zenitu...
Katie Fforde: Żona Polityka / Katie Fforde: Die Frau an seiner Seite online
Eric zostaje kandydatem do Kongresu. Nowa tło działa źle na wyżywienie rodzinne. Jego baba jest cenioną fizjoterapeutką. Wycieczka z mężem wiązałby się z poświęceniem dla niego kariery.
Katie Fforde Sercowa sprawa / Katie Fforde: Herzenssache online
Audrey jest pogrążona w żałobie po śmierci syna. Dowiaduje się, że jego usposobienie przeszczepiono 19-letniemu Rayowi. Jeżeli go spotyka, przekonuje się, że młodzian marnuje swoją szansę. Pragnie mu wspomóc.
Death Race 4 Beyond Anarchy online
Po nieudanym ataku na osadzonego i legendarnego kierowcę, Frankensteina, profesjonał Black Ops Connor Gibson (McGowan) infiltruje do federalnego więzienia o maksymalnym rygorze w jednym celem - wkroczenia do niemoralnego i nielegalnego Wyścigu Śmierci i zdjęcia Frankenstein.
Ukryci zabójcy w powojennym domu / Hidden Killers of the Post War Home online
Dr Suzanne Lipscomb przeniesie widzów w czasy powojenne. Chce udowodnić niebezpieczeństwa, które czyhały na domowników w ich własnych mieszkaniach - od środków chemicznych po wyposażenie czy telewizory.
Sarkar 3 online
Sarkar 3 podejmuje tematykę władzy i chęci jej posiadania, która stanowi podstawa ludzkich konfliktów. Treść sequela opiera się na wielopłaszczyznowym kryzysie dosięgającym Subhasha Nagre (Amitabh Bachchan). W filmie pojawiają się nowe postaci zza najbliższego otoczenia Sarkara, które sieją piekło w jego życiu — są to Govind Deshpandey, współzawodnik światopoglądowy; Annu Karkare, która wykorzystuje aroganckiego wnuka Sarkara, Cheeku, aby się na nim zemścić; oraz Gokul, jego zaufana prawa rączka. W Sarkar 3 będziemy świadkami dramatycznych zdarzeń oraz...
Living Among Us online
Kolegium dokumentalistów dostaje wariant spędzania czasu z wampirami i obserwacji tego, jak współistnieją z ludźmi. Wnet ludzie zdaje sobie sprawę, że czeka ich o góra więcej, niż się spodziewali.
Spotkanie na szczycie / The Summit online
W Chile odbywa się wyżyny polityków Ameryki Łacińskiej. Jego oficjalnym tematem jest nowy rynkowy pakt. Przewodniczący Argentyny, Hernan Blanco, staje przed wyzwaniami, które zaważą na jego karierze.
Ciemne śluby / The Sham Marriage Racket online
Zmiany w brytyjskim nieomal migracyjnym przyczyniają się do wzmożonego zawierania związków małżeńskich z obywatelami Anglii wskroś cudzoziemców. Celem imigrantów jest pominięcie stawianych przed nimi barier w osiedleniu się. Dziennikarka Ranvir Singh przeprowadza pertraktacje z urzędnikami i ekspertami, dzięki którym poznaje uniwersalny spektrum stosowanych metod do naruszeń prawa: od legalnej działalności biur matrymonialnych, wskroś indywidualnych pośredników poszukujących Anglików skłonnych do łatwego zarobku, aż po sprzedaż żywym towarem. Ze zjawiskiem ciemnych...
Inga Lindström: Składniki miłości / Inga Lindström: Kochbuch der Liebe online
Jule jest blogerką kulinarną. Pisze o daniach dla zakochanych i prowadzi kursy gotowania. Trzpiotka planuje przeprowadzkę do Nowego Jorku do swojego chłopaka, Ole. Jej podłoże pragnie ją sparaliżować.
Środek świata / Center of My World online
Siedemnastoletni Phil (Louis Hofmann) spędza lato na obozie. Jak wraca, odkrywa, że jego pielęgniarka bliźniaczka i mama zepsuty się do siebie odzywać. Napięta duch w domu zaczyna go nabrzmiewać. Młodzieniec spędza ostatnie dni wakacji ze swoją najlepszą przyjaciółką, Kat (Svenja Jung). Po powrocie do szkoły okazuje się, że w klasie pojawił się nowy sztubak - nieodgadniony i seksowny Nicholas (Jannik Schümann). Phil z czasem zakochuje się w chłopaku. Jego kordialność z Kat zostaje wystawiona na próbę - pierwsza ukochanie przyjaciela budzi w dziewczynie zazdrość....
Zaskoczeni przez miłość / Surprised by Love online
Josie Mayfield (Hilarie Burton) uważa, że jej oblubieniec, Richard (Aaron Craven), jest facetem idealnym: seksowny, praktyczny i morderczo wartościowy. żal, jej starzy, Joseph (Malcolm Stewart) i Claire (Wanda Cannon), nie akceptują ukochana jej serca. Niezadługo seksualność spotyka kolegę ze szkoły, swoją dawną seksualność - Maxwella Gridleya (Paul Campbell). Richard obmyśla chytry plan, by przejednać rewerencja rodziców ukochanej i obciążyć jej byłą sympatię. Plan wszelako całkowicie się nie sprawdza, a Maxwell pobija serca Josepha i Claire, a choćby samej Josie.
Tajemnice dopingu. Czerwona kartka dla Rosji  Doping / Top Secret: Showdown for Russia online
Od przeszło dwóch lat Hajo Seppelt prowadził dziennikarskie dochodzenie na pierwiastek stosowania niedozwolonych środków wskutek rosyjskich lekkoatletów. Sportowcy potwierdzali w rozmowach, że płacili za unikanie dyskwalifikacji. Oszustwa i manipulacje prowadzone na szeroką skalę doprowadziły do tego, że akcja sportowców z Rosji na igrzyskach w Rio de Janeiro stanął pod znakiem zapytania. Certyfikat jest kontynuacją filmu "Tajemnice dopingu w Rosji. Jak wykonać mistrza?". Twórca ujawnia w nim, że trenerzy, którzy mieli być odsunięci od sportu, wciąż pracują w innych...
The Man Who Invented Christmas online
Adaptacją książki Les Standiforda, której szturm osadzona jest w 1843 roku i wyczerpująco opowiada o okolicznościach w jakich Charles Dickens, zgnębiony i bez gorsza przy duszy, napisał swoje najsłynniejsze dorobek, przeto Opowiadanie Wiligijną.
Złote Wyjście / Golden Exits online
Charakterystyka trzech miesięcy z życia zwyczajnych, choć ociupinę zagubionych nowojorczyków.
Sekrety budapesztańskich jaskiń   / Budapest Inferno: The Secret of the Molnar Janos Cave online
Bumaga prezentuje jaskinie znajdujące się pod Budapesztem. Za sprawą badań prowadzonych wskroś płetwonurków i naukowców odkryto tam nowe gatunki fauny. Najciekawsza okazała się ośrodek Molnar Janos - największa w Europie. Widzowie zobaczą zapierające dech w piersiach podziemne krajobrazy - fascynujące i bujne żarliwość roślin i zwierząt. Jest to najgłębszy tajemnica ewolucji na naszej planecie.
Miłość na klik / Ishq Click online
Aditya, niedorosły fotoreporter zaprasza Sophie do Bombaju. Proponuje jej karierę modelki. Koza osiąga popyt i zakochuje się w artyście, ale ten łamie jej usposobienie, żeniąc się z Irą.
|<<2345678>>>>|
© 2018 FILMO-TEKA-PLAYER.PL - Filmy za darmo CDA ZALUKAJ / Online: