logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Cudzoziemiec / The Foreigner online
Dżentelmen postanawia urzeczywistnić zemsty na irlandzkich terrorystach odpowiedzialnych za zgon jego córki.
Kraina Jane Austen / Austenland online
Uznanie Jane Hayes (Keri Russell) dla wszystkiego, co jest związane z Jane Austen dalece utrudnia jej miłosne istność. Chcąc stać się bohaterką własnej historii, Jane wydaje kapitał swojego życia na wycieczka do Austenland, ekscentrycznego kurortu, gdzie goście zanurzają się w świecie z czasów regencji. "Uzbrojona" w czepek, ograniczenie i tamborek, Jane usiłuje wymigać się staropanieństwa... Całość się zmienia, gdy kończy się imaginacja, a zaczyna prawdziwe istność... a prawdopodobnie choćby cielesność.
Zgoda online
Silesia 1945 roku. Franek usiłuje salwować ukochaną Annę, osadzoną w obozie pracy założonym via SB.
Wszyscy moi mężczyźni / Home Again online
Po rozstaniu z mężem, Alice (Witherspoon) wraz z córkami opuszcza Nowy Jork. W Los Angeles wraca do rodzinnego domu, znajduje pracę oraz szkołę dla dzieci. I chociaż sprawy sercowe odkłada gdzieś na bok. Całość zmienia się, gdy w dniu urodzin poznaje trzech uroczych facetów, którzy – analogicznie jako ona – przybyli do LA w pogoni za marzeniami. Cała klucz pozostaje bez dachu nad głową i Alice, na przekór rozsądkowi, pozwala im stanąć u siebie. Tak rozpoczyna się cykl damsko-męskich komplikacji, które z czasem przekształcają się w coś o grad więcej. To pomimo...
Bomb City online
Czwórka dawnych przyjaciół, którzy niedawno incydentalnie się widują, wybiera się do Szwecji na wędrówkę po górach - być pewno ich ostatnią.
Najlepsza z wysp / Most Beautiful Island online
Mieszkająca w Nowym Jorku młoda Hiszpanka Luciana skrywa mroczną historia, która nie daje jej spokoju. W dodatku brakuje jej pieniędzy - wyjada współlokatorce produkty z lodówki, nie ma jak odwdzięczyć się za lekarza czy taksówkę, chwyta się trochę satysfakcjonujących fuch. W jednej z nich, jeżeli w przebraniu kurczaka rozdaje ulotki na Times Square, poznaje Olgę, rosyjską modelkę, która, tak jak ona, próbuje przetrzymać w wielkim mieście. Chcąc wesprzeć, nowa znajoma odstępuje jej bezbłędnie płatne polecenie: ma czysto zjawić się w czarnej sukience na...
Wygłodniali / Les affamés / The Ravenous online
W małej, odległej wiosce w północnej części Quebecu niemało się zmieniło. Mieszkańcy już nie są tacy sami. Za gdy ich ciała się rozkładają, atakują swoich bliskich. Garstka ocalałych ukrywa się w lesie, szukając podobnych im osób.
Manhunt / Zhui Bu online
Manhunt opowieada o prokuratorze, który zostaje podsądny o potworne zbrodnie i postanawia wyszorować swoje pamięć z zarzutów.
One Under the Sun online
Astronautka Kathryn Voss, jedyna ocalała z katastrofalnej misji kosmicznej, pragnie przedostawać się jak najwięcej ze swoja zabójczo chorą córką. Staje się zbiegiem, gdy ogonek odkrywa, że powróciła na ziemię z niezwykłym darem...
The Breadwinner online
Bohaterką filmu jest uparta Afganka, która przebiera się za chłopca, by przekonać spokój sobie i swojej rodzinie.
Fixed online
Określony mundurowy musi wymacać do kolumbijskiego kartelu narkotykowego i polować swoich szefów, zastępując agenta „The Fixer”.
Puste Dłonie / The Empty Hands online
Połowa japońska oblubienica z Hongkongu Mari Hirakawa, która zastąpiła dojo po tragicznej śmierci swojego mistrza karate, a animator poznaje byłego studenta karate, ex-yakuza Chan Keung, który oraz zastąpił połowę dojo karate swojego ojca.
Trójgłowy smok / Ilja Muromez online
Przyjaciel Rusi, śmiałek Ilja Muromiec w wyniku podstępu bojarów dostaje się w niełaskę księcia. Wnet na ojczystą ziemię znów przychodzi nieszczęście, książę zmuszony jest kołatać się szczerzyć się Muromca i jego przyjaciół: Aloszę Popowicza i Dobryna Nikiticza o podpora...
Silip online
Bohaterką jest Tonia,piękna 22 letnia lolitka która jest dziewicą i namolnie broni się by nie uchować się "splamiona" wskutek żadnego mężczyznę,pomimo walki z samą sobą i rozmową z Bogiem,nie pewnie sobie zalecić z palącą ją od środka ogromną żądzą...
Zabójczy Seks / Killer Sex online
Rok po śmierci żony nieżonaty zakochuje się w dwóch różnych kobietach.
Manekin / Pin online
Pozbawione rodzinnego ciepła bliźniaki - Leon i Ursula - ma jedynego przyjaciela zabaw, którym jest laska Pin. Trzask-prask, za sprawą wybujałej wyobraźni chłopca, marionetka ożywa i przejmuje kontrolę nad jego postępowaniem. Od tej pory każdorazowy, kto próbuje rozregulować cierpliwość Leona i Ursuli, musi odnieść skon. Mija dwadzieścia lat. Ursula chce zabrać się dorosłe swada u boku ukochanego mężczyzny. Nie wie pomimo to, że Leon i Pin zupełnie nie pozwolą jej poodpadać... Film jest ekranizacją powieści Andrew Neidermana.
Metro / Subway online
Fred żyje w podziemiach paryskiego metra, gdzie wraz z innymi podobnymi mu ludźmi prowadzi nędzną egzystencję. Jego żywot zmienia się w momencie gdy okrada pewną bogatą kobietę. W skradzionej torbie znajduje dokumenty którymi postanawia grozić kobietę. Cała zdarzenie powoduje odniesienie się poplecznictwo która odmienia żywot Freda i Helen.
Thor: Ragnarok online
Thor mierzy się w walce bogów, za gdy Asgard jest zagrożony Ragnarokiem, nordycką apokalipsą.
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra / Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre online
Boska Kleopatra chcąc utrzeć nosa Juliusowi Cezarowi rzuca mu test - jej lud w ciągu trzech miesięcy wybuduje najwspanialszy seraj na Ziemi, a Cezar przyzna, że Egipcianie to najpotężniejszy z narodów. Zlecenie zostaje przydzielone Numernabisowi, który chcąc przepoić swą misję zwraca się z prośbą o anielski eliksir oręż do swego starego przyjaciela Panoramixa. W budowie swą zapomoga oferują dodatkowo Asterix i Obelix.
Ostatni Bohater  / The Last Warrior / Posledniy bogatyr online
Jeżeli Ivan przenosi się ze swoimi rywalami w inną prawda o nazwie Belogorie, jego poszukiwania w nowej rzeczywistości zaczynają się od nieśmiertelnego wpływu w miłości w jego czasach.
|<<2345678>>>>|
© 2018 FILMO-TEKA-PLAYER.PL - Filmy za darmo CDA ZALUKAJ / Online: