logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Grizzly na wypasie / Feast of the Grizzly online
Widzowie wybiorą się na wyprawę podłużnie kanadyjskich wybrzeży Pacyfiku. Poznają niedźwiedzie grizzly w ich naturalnym środowisku. Dla tych drapieżników jedną z ostatnich enklaw są lasy deszczowe w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie, nazywane Great Bear Rainforest. Gdy jesień zbliża się ku końcowi, grizzly przygotowują się do długiej hibernacji. Zwierzęta muszą wzmocnić się na wadze, przeto gromadzą się przy przepływających wodach, by świdrować łososie przybywające na tarło.
Aaron Swartz - złote dziecko internetu / Aaron Swartz: Sieć jest nasza online
świadectwo ukazuje losy Aarona Swartza - geniusza mapierwiastekycznego, cudownego dziecka internetu, który znakomicie przyczynił się do dynamicznego rozwoju sieci. Zasłynął jako uważny szermierz o postępowanie wolności w internecie i izonomia w dostępie do informacji. Jego memoriał z 2008 roku naraził go na rozprawy i wielomilionowe pozwy od instytucji chroniących prawa autorskie. Pięć lat potem 26-letni podówczas Aron popełnił samounicestwienie, stając się dla niejeden męczennikiem walki o niezawisłość dostępu do informacji i wywołując szeroką dyskusję o...
Lenalove online
Wrażliwa szesnastolatka Lena mieszka z matką na przedmieściach. Samotna dulcynea postanawia poszukać miłości w internecie. Otwiera się przed tajemniczym Noah. Rychło znika bez śladu.
Powaqqatsi online
Powaqqatsi to kolejność zdjęć nakręconych w Azji, Afryce i Ameryce Południowej. W pierwszej części filmu pokazane są wizjay "dziewiczego" i nieskażonego dodatkowo zachodnią cywilizacją świata. Ten wizja jest nuże skonfrontowany z wielkimi zatłoczonymi aglomeracjami Azji i Ameryki Południowej, slamsami i zanieczyszczeniami. Godność filmu oznacza w indiańskim języku Hopi istotę, która by maszerować nuże pochłania życiowe wojsko innych.
Cherry Pop online
Gdy świeży małolat trafia do znanego klubu drag queen, nie przypuszcza choćby jaka szalona noc go czeka.
Alien Invasion / Sum1 online
Agresywna rasa kosmitów przejęła planetę Ziemię, a człowieczeństwo żyje w gigantycznych bunkrach pod ziemią. Nieletni zbrojny malec S.U.M.1 (Iwan Rheon) zostaje wysłany na powierzchnię, aby odratować grupę niechronionych ocalałych.
Super Dark Times online
Makabryczne wydarzenie niszczy wieloletnią kumplostwo Zacha i Josha, prowadząc obu nastolatków ku wzajemnej destrukcji.
Trolle Świąteczna misja online
Gdy władczyni Poppy odkrywa, że Brydzia i Bergeni nie mają żadnych świąt, obmyśla plan dla Mruka i Trolli, aby skomponować nowe uroczystość.
Znów będę tatą / Call Me Dad online
Dla niektórych ojców agresja przy najbliższych jest jedynym sposobem radzenia sobie z życiowymi trudnościami. Jedni stosują agresja fizyczną, drudzy - psychiczną. David Nugent, animator grupy terapeutycznej dla mężczyzn nieradzących sobie z opanowaniem własnej agresji, wierzy, że jego borykający się z trudnościami emocjonalnymi pacjenci mogą przetransformować swoje reakcja i rozkręcić rodzinom godne status do życia. Stawia on via mężczyznami wyzwania, aby wzięli wina za swoje obraźliwe i agresywne obejście, a i udowadnia im, że są w stanie urzeczywistnić innego...
Once Upon a Time at Christmas online
Spotkaj się z Mikołajem i panią Claus: on jest jednookim diabłem, ona krzywą blondynką. Ta para seryjnych morderców terroryzuje ludzi w nowojorskim miasteczku serią przerażających zabójstw. Choć ofiary wyglądają na przypadkowe to licealistka Jennifer i przebiegły gliniarz Sam zaczynają pokazywać pewien objaśnienie który kojarzy się z zabójstwami. Czy potrafią stłamsić morderców nim nadejdą choinka Bożego Narodzenia ?
Kickboxer: Retaliation online
Kurt zostaje porwany i trafia do więzienia w Tajlandii. Samostanowienie prawdopodobnie odebrać jak zmierzy się z bezwzględnym wojownikiem.
Tokyo Ghoul online
żak Kaneki spotyka w kawiarni dziewczynę o imieniu Rize. Epizod to zmienia jego egzystencja.
Wystrzałowy Raja / Bullett Raja online
Konwencjonalny chłop staje się gangsterem i zaczyna borykać się z systemem, w którym do niedawna karnie funkcjonował. Rzuca prowokacja policji, rządowi i przemysłowi.
Dwa Stany / 2 States online
Para młodych ludzi pochodzących z absolutnie różnych kulturowo rodzin próbuje wykazać, że ich mania jest wedeta walki ze stereotypami.
Żegnaj Christopher Robin / Goodbye Christopher Robin online
Film Goodbye Christopher Robin skupia się na twórcy Kubusia Puchatka, którym jest A.A. Milne. Opowiadanie dotyczy relacji słynnego pisarza z jego synem, Christopherem Robinem, który stał się główną inspiracją przy tworzeniu bajek dla dzieci, a jeszcze na dorosłym życiu Christophera.
Światła Phoenix / Phoenix Forgotten online
13 marca 1997 roku nad Phoenix w Arizonie pojawiły się tajemnicze światła. Trzech nastolatków wyruszyło naówczas na pustynię, chcąc udowodnić dziwne wydarzenia zachodzące w ich mieście. Tamtej nocy nastolatkowie zaginęli. 20 lat po ich zniknięciu odnaleziono film z nagraniem ostatnich godzin wyprawy zaginionych. Aksjomat wreszcie zostanie ujawniona.
Trafficked online
Miliony bezbronnych dziewcząt na całym świecie są uwikłane w detal ludźmi w podstępnym świecie niewolnictwa seksualnego i wykorzystywane krwawo do generowania zysków stu miliardów dolarów rocznie. To więcej niż roczne zyski Google, Microsoft , Nike i Starbucks wspólnie. Jest to mit trzech dziewczyn z Ameryki ,Nigeri i Indii.Wszystkie trzy dziewczyny trafiły do burdelu w Teksasie. Per saldo próbują uwolnić się.
A Demon Within online
Samotna powód przeprowadza się z nastoletnią córką do nowego domu, licząc na czerstwy prapoczątek. Na miejscu okazuje się jakkolwiek, że ich nowa siedziba jest nawiedzona.
Amerykański Szatan / American Satan online
Członkowie zespołu rockowego rzucają szkołę i przeprowadzają się na Sunset Strip, by urealnić swoje marzenia i zabrać się muzyczną karierę. Zamaszyście okazuje się, że zacięcie i podniecenie nie wystarczą, by ostać się w Kalifornii. Chłopcy zwracają uwagę tajemniczego nieznajomego, który wykorzystuje ich tymczasową omdlałość. Dzięki zawarciu faustowskiego paktu zgrupowanie odnosi niematerialny zdobycz i na trwałe zapisuje się na kartach historii rocka. Pomimo to czy muzykom uda się rewindykować kontrolę nad swoim przeznaczeniem, nim będzie za wieczorem?
Willy 1er online
Po śmierci brata bliźniaka, 50-letni Willy po raz kluczowy opuszcza dom familijny i przeprowadza się do pobliskiego miasteczka. „Pojadę do Caudebec. Będę pył domostwo. Będę pył kumpli. Możecie się podwatować!”. Nieprzystosowany do życia Willy szuka sobie miejsca w świecie, którego nie zna.
<1234567>>>>|
© 2018 FILMO-TEKA-PLAYER.PL - Filmy za darmo CDA ZALUKAJ / Online: