logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Beast of Burden online
Sean Haggerty ma wyłącznie godzinę na dostarczenie swojego nielegalnego ładunku. Godzinę, by utulić kartel narkotykowy, hitmana i DEA, że wsio jest w porządku. Godzinę, aby upewnić się, że ślubna przeżyje. I musi to wsio wyrychtować z kokpitu swojej Cessny.
Headgame online
Gremium młodych ludzi budzi się, zamknięta w magazynie z kamerami wkręconymi w ich głowy. Biorą współudział w morderczej grze...
Permission online
Niewiasta przed ślubem zostaje namówiona wskroś swojego znajomego, aby spróbowała przed spędzeniem reszty życia ze swoim chłopakiem czegoś nowego, poznała inną osobę...
Jednooki Król / El rei borni online
Lidia (Betsy Túrnez) jest bezrobotna. Naddatek wolnego czasu wypełnia kursami fotografii, tańca brzucha i nowych specjalista gotowania. Mieszka z Davidem (Alain Hernández) w blokach marginalnej dzielnicy miasta. David był bramkarzem w dyskotece, rzeczywistość jest ...
Porwana pamięć / Forgotten online
Jak jego porwany brat powraca jako przeobrażony indywiduum niepamiętający ostatnich 19 dni, Jin-seok postanawia za wszelką cenę zdemaskować, co doprawdy się wydarzyło.
Pitch Perfect 3 online
Dorosłe dziewczyny z The Barden Bellas łączą swoje oręż przy międzynarodowego podróż.
The Brink / Kuang shou online
Kontroler policji Tung (Zhang Jin) jest w trakcie misji, której celem jest akcja z bandyta Shinga (Shawn Yue), aczkolwiek nie udaje mu się go sekwestrować. Gdy Tung kontynuuje gonitwa, on ...
The Death of Stalin online
Film podąża za ostatnimi dniami sowieckiego dyktatora i przedstawia rozprężenie reżimu po jego śmierci.
Tajemnica Marrowbone / Marrowbone / El secreto de Marrowbone online
Rose wraz z dziećmi ucieka od przeszłości w Wielkiej Brytanii i znajduje przytułek w odziedziczonym domu w Ameryce. Wnet niewiasta umiera wskroś ciężkiej choroby. Dzieci chcąc przechować się jednocześnie postanawiają zostawić skon matki w tajemnicy do momentu uzyskania wieku 21 lat wskroś najstarszego z nich - Jacka. Okazuje się, że dom poza rodzeństwem kryje wciąż jednego mieszkańca, którym jest nieprzychylny duch. Jak rozwlekle uda mi się unieść tajemnica i jak poradzą sobie z nękającą ich tajemniczą obecnością?
Deszcz słodyczy / Hua chi liao na nu hai online
Film oparty na prawdziwych wydarzeniach. Składa się z czterech lirycznych historii opowiadających o homoseksualnych kobietach, żyjących we współczesnym Tajpej. Pierwsza legenda dotyczy kobiety rezygnującej z miłości na postępek niepewnej przyjaźni. Druga uczestniczka, poszukując swojego ideału, wikła się w miłostka ze starszą, bogatą kobietą. Kolejna - waha się śród małżeństwem a rozstaniem ze swoją prawdziwą miłością. Ostatnia sprawa opowiada o skomplikowanej sytuacji uczuciowej aktorki i piosenkarki Kareny Lam.
Naruto Shippūden 4: Zaginiona wieża / Gekijouban Naruto Shippuuden: Za rosuto tawâ online
Osada shinobi otrzymuje misję zatrzymania zbiegłego ninja. Wychodźca włącza maszynę, która przenosi go w pradzieje, a wraz z nim nieoczekiwanie Naruto i Yamato.
Bakterie - mikroskopijni władcy świata / Bacterial World online
Mikrob jako znaczenie sprawcza życia na planecie Grunt. Bumaga prezentuje najnowsze badania nad naturą mikrobów i ich roli w łańcuchu ewolucyjnym. Okazuje się, że stale zostało od metra do odkrycia.
Człowiek / Human online
świadectwo o tym, kim jest śmiertelnik, jakie są jego ciemne i owszem strony i co tak rzeczywiście łączy nas wszystkich.
Altiplano online
Grace (Jasmin Tabatabai), wojenna fotoreporterka, przeżywa zniechęcenie nerwowe po brutalnym incydencie w Iraku, którego była świadkiem. Jej ojczulek Max (Olivier Gourmet) jest chirurgiem, pracującym w klinice okulistycznej położonej na terenie Peru. Pośród ludności z okolicznej wioski zaczyna rozpylać się zwyrodnienie spowodowana wyciekiem rtęci z pobliskiej kopalni. Jedną z osób dosięgniętych tragedią jest Saturnina (Magaly Solier) - młoda dama, która w wyniku skażenia traci narzeczonego. Mieszkańcy, nie znając źródeł wybuchu epidemii, wyładowują osobny nerwacja...
Uzależnieni od przyjemności : Whisky / Addicted to Pleasure : Whisky online
Brian Cox opowiada o łyskacz i o tym, jak dzięki niej Szkoci uważani są za ludzi, którzy multum piją.
Uzależnieni od przyjemności : Tytoń / Addicted to Pleasure : Tobacco online
Z punktu widzenia neurobiologii nie ma istotnej różnicy wśród zamiłowaniem od narkotyków, od alkoholu czy nikotyny, a choćby od pewnych sytuacji behawioralnych, takich jak np. brawura, kleptomania czy zakupoholizm. Morderczo niejednokrotnie zamiłowanie jest mylone z nadużywaniem, ale w tym drugim przypadku dana indywiduum prawdopodobnie pobyć paczka czy pić w każdej chwili. W przypadku uzależnienia z reguły potrzebna jest usługa specjalisty i kiedy zamiłowanie organizmu jest chemiczne - dodatkowo odpowiedniej terapii farmakologicznej.
Ostatni strzał online
Gawęda przywódcy bandy, który po odbyciu kary powraca w rodzinne strony, gdzie był po wojnie postrachem okolicy i nie rozumiejąc przemian, jakie zaszły do tamtej pory, chce zniewolić zemsta na sprawcy swego aresztowania - byłym dowódcy posterunku MO, Giżyckim.
Przystanek autobusowy / Bus Stop online
Niemądry, ale zakamieniały pasterz zakochuje się w śpiewaczce z baru. Pomimo jej woli próbuje ją chwycić i zaobrączkować się.
Drakula / Dracula online
Po męczącej podróży via Karpaty Renfield dociera do mrocznego zamku Draculi, aby przypieczętować akwizycja opactwa Carfax w Londynie hrabiemu, który okazuje się wampirem. Kołowaty wskutek hrabiego Renfield staje się jego sługusem i pomaga Draculi przyjść do Anglii. W Londynie hrabia wypija krew młodej Lucy Weston, zamieniając ją w wampirzycę, a dalej zwraca swoje zaciekawienie w stronę jej przyjaciółki Miny Seward. Założyciel Miny wzywa specjalistę, doktora Van Helsinga. Kolektywnie z narzeczonym Miny, Johnem Harkerem, postanawiają wygubić Draculę.
Włóczęgi północy / Nikki, Wild Dog of the North online
Film intymny, opowiadający historię pół-psa pół-wilka Nikkiego, dorastającego w Jukonie pośród ery pogoni za złotem. Po oddzieleniu od swojego pana, Nikki musi podszkolić się być pośród rozrośnięty, wdrożyć się do surowej pogody w tej części Kanady i interweniować się przed myśliwymi, którzy czyhają na jego skórę.
<1234567>>>>|
© 2018 FILMO-TEKA-PLAYER.PL - Filmy za darmo CDA ZALUKAJ / Online: