logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Piwnica / The Basement online
Nieważny stworzenie zostaje uprowadzany poprzez znanego seryjnego mordercę L.A., który zmusza swoje ofiary do zmiany ról, aby mógł on zidentyfikować własne tortury i morderstwa.
Dziewczyna we mgle / La ragazza nella nebbia online
Film bestsellerowej powieści Donato Carrisi, autora "Zaklinacza". W odizolowanym od świata górskim miasteczku zaginęła szesnastoletnia lolitka. Zgredy są zrozpaczeni, a mieszkańcy – zszokowani. Nie potrafią zapisać do wiadomości, że porywaczem zapewne być ktoś z nich. Porywaczem... lub zabójcą. Przybyły na pozycja prokurent profesjonalny Vogel (Toni Servillo) nie ma wątpliwości, że tropi mordercę. I że jest to ktoś z miejscowych. Nie interesują go badania kryminalistyczne, odciski palców i ślady DNA. Vogel wykorzystuje publikatory. Bo ludzkość nie...
Włamanie / Breaking In online
Facetka ochrania swoja rodziny w ataku na jej dom...
Hellions online
Dora (Chloe Rose) to średnia siusiumajtka, która po prostu chce się rozśmieszać . Jest zaskoczona, gdy jej doktor Henry (Rossif Sutherland) mówi jej, że jest w czwartym tygodniu ciąży. Zrozpaczona, idzie do domu wyczekiwać na swojego chłopaka Jace. Jest Halloween Chloe jest odwiedzana wskroś niejeden dzieci w dziwnych strojach. Ich współudział staje się groźna gdy przynoszą jej odcięta intelekt jej chłopaka w torbie. Od tego momentu Chloe musi ścigać się z potwornymi dziećmi
The Weekend online
Trzej kumple z Londynu znajdują paczkę pełną pieniędzy i ruszają na szalone weekendowe zakupy. Po zgubę zgłasza się atoli pewny łobuz.
Taking Earth online
Po inwazji i przejęciu kontroli nad planetą, obcy nieubłaganie szukają chłopca, który potrafi unicestwić 7 miliardów ludzi na Ziemi.
Starship Troopers: Traitor of Mars online
Głównym bohaterem filmu od nowa jest Johnny Rico, którego znamy z pierwszej kinowej części. Został on zdegradowany i wysłany na małą stację przy Marsa. Tam też trenuje swoich rekrutów aż zaskakująco robale dokonują ataku. Rico i jego seria muszą wyratować planetę i dowiedzieć się, jakim cudownie robale pojawiły się tak wnet ich domu.
Jackals online
Jackals skupia się na rodzinie, która znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Ich dom zostaje otoczony wskutek fanatyków chcących otrzymać im pędrak celem przeprowadzenia morderczego rytuału.
Trójka do wzięcia online
Szesnastoletnia Inga (Klaudia Barcik) dzieli czas wpośród trenowanie piłki nożnej a przebywanie ze swoim chłopakiem Konradem (Krzysztof Czeczot), który jej precyzyjnie kibicuje. Prowadzi beztroskie żywot. Pewnego dnia dowiaduje się o śmiertelnej chorobie matki (Małgorzata Hajewska-Krzysztofik). Z dnia na termin zostaje sama z dwojgiem młodszego rodzeństwa - Kacprem (Michał Włodarczyk) i Zuzią (Julia Kruszewska). Zmuszona jest ulatniać się przed opieką społeczną, która chce ich włożyć w pogotowiu opiekuńczym. Ukochana tuła się z rodzeństwem od mieszkania swojego...
Czym jest ADHD? / ADHD and Me online
Twórcy dokumentu wyjaśniają, na czym polega zbiór nadpobudliwości z deficytem uwagi zwany rutynowo ADHD (Attention - Deficit Hyperactivity Disorder). Przykrość i jej objawy, nim zostały zdiagnozowane jako człowiek chorobowa, poprzez lata niedawny uznawane za oznakę trudnego charakteru czy braku dobrego wychowania.
Czy twój pies jest geniuszem? / Is Your Dog a Genius: Best in Show online
W programie zostaje pokazane konflikt nadzwyczajnie inteligentnych psów. Widzowie otrzymają też testy, które przeprowadzą w domu na swoich czworonogach.
Don't Sleep online
Dwójka młodych kochanków, po powrocie do domku, nagle muszą stawić czoła okropnościom powracającym z ich zapomnianego dzieciństwa.
Hogo-fogo Homolka online
Wznowienie przygód pewnej przeciętnej, praskiej rodziny znanej z filmu "Straszne skutki awarii telewizora". Homolkowie świętują sprawunek auta i szykują się na wizytowy wycieczka na mecz futbolowy do Teplic. Rozradowanie z nowego nabytku zakłóca smutna informacja - okazuje się, że pradziadek leży na łożu śmierci. Homolkowie przedkładają otóż cierpki dług ostatniej wizyty u seniora rodu nad sportowe emocje na i ruszają na południe Czech. W złych humorach, skłóceni, przybywają na osiedle, ale nie zastają jakoby umierającego seniorka. Jednoczą otóż oręż, by...
Trzy dni do wiosny online
Starcie filmu rozgrywa się w oblężonym Leningradzie, zimą 1942 roku. Mieszkańcy miasta cierpią z powodu zimna i głodu, ale choćby nie podejrzewają, jakie śmiertelne zagrożenie wisi nad ich głowami.
Pettson i Findus 2 / Pettersson und Findus 2 online
Zbliża się Boże Narodzenie, a Pettson i Findus martwią się, że brak choinki uniemożliwią im świętowanie.
Nurkowanie wśród rekinów? / Shark Dive online
Wykonawca Andy Brandy Casagrande porzucił wygodne swada w Nowym Jorku, aby od 15 lat nagrywać rzadkie i groźne stworzenia zamieszkujące podmorski światek. Z kamerą przemierza oceaniczne głębie. Postanawia wymierzyć się z rekinami i zgadnąć je bliżej. Okazuje się, że zwierzęta te są piekielnie różne: nieśmiałe i odważne, nieprzewidywalne i choć nielekko w to zawierzyć - przyjacielskie. W dokumencie nie brakuje niesamowitych podmorskich zdjęć i zapierających dech w piersiach sytuacji.
Rise of the Footsoldier 3 online
Nieodczuwalny bandyta i nieprzeliczony fan piłki nożnej, Pat Tate, wyrasta na króla przestępczego podziemnego w brytyjskim Essex.
Miłość i kurczak Khurana / Luv Shuv Tey Chicken Khurana online
Omi Khurana, uciekając przed groźnym gangsterem, któremu jest winien finanse, wraca do rodzinnej wioski. Udaje korzystnie sytuowanego prawnika z Londynu.
Powiernik królowej / Victoria and Abdul online
"Powiernik królowej" to saga niezwykłej przyjaźni, jaka połączyła brytyjską królową Wiktorię z Abdulem Karimem, indyjskim muzułmaninem, który towarzyszył jej i służył wskutek ostatnie 15 lat panowania królowej. Victoria nadała mu nagłówek "munshi", sekretarza, ale tudzież nauczyciela. Platoniczna temperamentystyka łącząca oboje była źródłem plotek i niepokoju na brytyjskim dworze. Spekuluje się, że to dzięki wpływowi Abdula Karima pomysł zagraniczna kraju i tęgi, ultymatywny temperament królowej czołobitny złagodzeniu.
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever online
XVII wiek, Amsterdam. Profesjonał Jan Van Loos (Dane DeHaan) dostaje dyspozycja namalowania portretu młodej mężatki Sophie (Alicia Vikander). W czasie pracy pomiędzy mężczyzną i kobietą rodzi się sentyment. Chcąc skomponować wspólną perspektywa, decydują się wyzyskać z panującej gorączki tulipanowej i ulokować w hazardowy gospodarka kwiatowy.
<1234567>>>>|
© 2018 FILMO-TEKA-PLAYER.PL - Filmy za darmo CDA ZALUKAJ / Online: