logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Czeczenia wczoraj i dziś / Tchétchénie vitrine et arriere boutique online
Od próby oderwania się Czeczenii od Federacji Rosyjskiej minęło niemal dwadzieścia lat. Donikąd nie chyba już powojennych zgliszczy. Metropolia Grozny zmieniła się nie do poznania, miejscowość zostało odbudowane, jego a mieszkańcy żyją sielsko i pewnie. Autorzy filmu przyjrzeli się bliżej czeczeńskiemu cudowi. Okazuje się, że maleńka demokracja zawdzięcza fundusze Rosji. Licząca milion mieszkańców Czeczenia dostaje od Rosjan równoważnik dwóch i połowa miliarda euro rocznie. Kraj zawdzięcza bieżący proces pomocy Putina. Niejeden młodych Czeczenów uważa ale,...
The Hoarder online
Ella odkrywa, że jej podrostek konfidencjonalnie wynajmuje graciarnia, tedy zbiorowo z przyjaciółką postanawia przykaraulić nikczemnika in flagranti. Miast tego wkracza do świata horroru, gdzie zbiorowo z dziwnymi nieznajomymi musi pojedynkować się o wyżywienie, ponieważ w ciemnościach coś się na nich czai.
24 godziny na Ziemi / 24 Hours on Earth online
świtanie i trud Słońca na Ziemi steruje rytmem życia zwierząt i roślin, wyznaczając odpowiednie pory na określone czynności, zachowania i rytuały. W czasie jednej doby żywe istoty snują tysiące planów i biorą prowizja w niejeden istotnych procesach i zdarzeniach. Filmowcy przedstawiają jedną dobę życia pomiędzy dzikiej przyrody, z niezwykłą precyzją rejestrując wszystkie jej aspekty.
Śmieciowe jedzenie - czyim kosztem? / Low Cost Food - Who Is Paying The Price? online
Zapaść ekonomiczny wymusił na ludziach redukcja kosztów. Ucierpiało na tym krocie domowych budżetów przeznaczonych na żarcie. Aby poradzić ich potrzebom, supermarkety zapełniły się tanimi produktami. Konsumenci mogli przewąchać alternatywę dla swoich ulubionych otawa. Okazuje się, że produkty te stanowią współcześnie jedną trzecią rynku. Specjaliści wyjaśnią, nie bierze się ich konkurencyjna cena, i czy na bodaj są smaczne i zdrowe. Widzowie zobaczą, co tak rzeczywiście się w nich znajduje.
Zaczarowany Las online
Kolektyw przyjaciół wybiera się na niezapomnianą wycieczkę do luksusowego hotelu. Na miejscu okazuje się, iż czeka tam na nich w bród przygód, niebezpieczeństw oraz niemało zabawnych sytuacji.
Titanic - zrodlo tragedii / Titanic Arrogance online
Film opowiada o katastrofie z 1912 roku, w której brytyjski transatlantyk przy rejsu na trasie Southampton-Cherbourg-Queenstown-Nowy Jork zderzył się z górą lodową. W programie przedstawiono popularne mity i tuszowane fakty dotyczące tego statku i jego spektakularnego zatonięcia.
Wielka piątka Azji / Die Big Five von Asien online
Cykl prezentuje piątkę największych i najgroźniejszych przedstawicieli fauny Azji. Na każdym kontynencie występują charakterystyczne dla niego gatunki zwierząt. Tropiąc te niezwykłe stworzenia, twórcy przemierzają z kamerą całą Azję.
Megadiabelski młyn / Mega Wheel online
Straszliwy piekło, z którego roztacza się wizerunek na Singapur, to wymarzony ilustracja innowacyjnej inżynierii. Konfiguracja wynosi wagoniki na wielkość 170 m.
Na kłopoty - ferrari / Ferrari ki Sawaari online
Okazuje się, że opętańczy pożądanie za ferrari przypuszczalnie posłużyć w spełnieniu marzeń chłopca. Ferrari trzeba do gwiazdy krykieta. Wybrany uprawia ten rekreacja i chce tłuc się na zgromadzenie.
W pościgu za Dolly / Dolly Ki Doli online
Dolly jest piękną kobietą, która wychodzi za mężczyzn, by w noc poślubną splądrować ich z całego dobytku. Jej śladem rusza dwóch pokrzywdzonych i mundurowy. Całą czwórkę łączy pewna niewiadoma.
Apokalipsa Siła Hitlera / Apocalypse The Rise Of Hitler online
Autorzy przyglądają się źródłom późniejszych decyzji i zachowań Adolfa Hitlera oraz wydarzeniom, które przyczyniły się do uścisk wskutek niego istotnych funkcji w państwie. Mimo braków w formalnym wykształceniu dyplomata bystro zyskał sobie wyróżnienie społeczeństwa niemieckiego.
Cała prawda o...: Rosyjska Paris Hilton / The Truth Is.. online
Aksjomat nie wszakże jest taka, jak nam się wydaje. Australijski publicysta, Hamish Macdonald, udowadnia, że dzisiaj pewno być o mrowie bardziej zaskakująca i niepokojąca niż omam. Wyrusza ergo w łazęga po całym świecie, by doszukać się niezwykłych ludzi i interesujące historie. Pośród trzyczęściowej serii wprowadzi widzów w środowisko wojny, polityki i popkultury.
Cyber-Seniorzy / Cyber-Seniors online
Humorystyczna, ciepła gadka o seniorach, którzy poznają sekrety internetu. Przewodnikami po nieznanym im świecie są nastolatki ludzkość, którzy powściągliwie odkrywają przed nimi widoki sieci. Mimo początkowych trudności bohaterowie z czasem wpadają na coraz ciekawsze pomysły na wykorzystanie nowych umiejętności. Dla niejeden jest to wybór stałego kontaktu z najbliższymi, inni postanawiają załatwić poradniki na YouTubie, a poniektórzy nagrywają indywidualny wstępny w życiu videoclip.
Jak online
Paryż to nie przynajmniej stolica kochanków, ale oprócz tego byłych partnerów. Antoine, Didier, Laurent, Serge i Greg to bohaterowie uwikłani w nietypowe sytuacje.
Pingwiny z Madagaskaru / Penguins of Madagascar online
Ekranowy film ruchomy o przygodach paczki pingwinów, bohaterów bijącego rekordy popularności serialu TV i trzech filmów z serii "Madagaskar", które w polskich kinach obejrzało w sumie nieledwie 5 500 000 widzów. Reżyseria: Simon J. Smith ("Film o pszczołach").
Odliczanie do zera / Countdown to Zero online
Bańka atomowa to wspólny z najniebezpieczniejszych wynalazków ostatniego stulecia. W swoim arsenale posiada ją aktualnie dziewięć państw, a parę innych twardo pracuje nad jej stworzeniem. Jest ona i celem organizacji terrorystycznych. Twórcy papieru przedstawiają historię bomby nuklearnej oraz skutki polityczne, które wywołało jej skonstruowanie. W filmie wypowiadają się znani politycy, m.in. Jimmy Carter, Michaił Gorbaczow, Tony Blair i Zbigniew Brzeziński, którzy analizują współczesną sytuację międzynarodową w kontekście posiadania broni atomowej. świetny papier...
Żar Alpejskich Spódniczek / Przypadki bawarskie / Alpenglühn im Dirndlrock online
Vittorio (Rinaldo Talamonti) udaje, że jest gejem, dzięki czemu przebogaty przedsiębiorca powierza mu pod opiekę swoją córką, z którą wyjeżdża na urlop do Prusak. żal jego szofer okazuje się być prawdziwym gejem, co przysparza Vittorio samych problemów.
Rozmowy o miłości online
Ewa, Elżbieta i Anna tworzyły wcześniej zespól instrumentalny i poprzedni dobrymi przyjaciółkami. Z kolei ich ukochany rozeszły się. Ewa zrobiła karierę w USA, Elżbieta poświęciła się rodzinie a Anna zajmowała się muzyką (nie odniosła jakkolwiek żadnych sukcesów). Powtórne zawody po latach budzi wpośród nimi dawne konflikty, przypomina o nie spełnionych nadziejach i zranionych uczuciach.
Kubuś i przyjaciele / Winnie the Pooh online
Pewnego leniwego dnia w Stuwiekowym Lesie Kubuś wybiera się na kwerenda ukochanego miodku. Jako że jego rozumek nie jest zbyt homeryczny, przekręca prestiż wiadomości, którą zostawił mu Krzyś. Podług Kubusia wynika z niej, że jego eksponent został porwany poprzez tajemniczego dziwotwór Bendezara. Waleczny miś mobilizuje pozostałych mieszkańców lasu, po czym każdy ruszają z heroiczną odsieczą Krzysiowi. Będzie to posag pełna komicznych i wzruszających wydarzeń.
<1234567>>>>|
© 2018 FILMO-TEKA-PLAYER.PL - Filmy za darmo CDA ZALUKAJ / Online: