logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
The Feels online
Lesbijski wieczorem dziewczęcy idzie w zła stronę, gdy jedna z narzeczonych przyznaje, że zupełnie nie miała orgazmu...
Downrange online
W samochodzie pęka guma, skupisko przyjaciół staje się celem dla snajpera....
Lean on Pete online
Młodziak dostaje letnią pracę w stadninie koni. Zaprzyjaźnia się z koniem wyścigowym, Lean on Pete...
Thi Mai online
Zdeterminowana babka leci z dwoma koleżankami do Wietnamu po bęben, które chciała opiekować się jej ostatnio zmarła córka.
Pass Over online
Dwóch młodych mężczyzn spędza czas marząc o ziemi obiecanej...
Modern Life Is Rubbish online
Połączeni wskutek wspólną zainteresowanie do muzyki. Po 10 latach Liam i Natalie są w momencie przełomowym...
Hooligan Escape The Russian Job online
Pięciu Brytyjczyków zostało aresztowanych po kłopotach z rywalizującymi Rosjanami...
Szczęście pani Blossom / The Bliss of Mrs. Blossom online
Ojciec pani Blossom jest pracoholikiem, tedy samotna facetka postanawia podchwycić powieść z jego pracownikiem i namawia go, by zamieszkał u niej na strychu.
Isabella / Yi Sa Bui Lai online
Jest lato rok 1999: ostatnie lato przed odzyskaniem wskutek chiński kraj Macau niepodległości. W to denerwująco gorące lato Shing czuję rosnącą temperaturę, lecz nie z powodu pogody ale sytuacji, w której się znalazł. Shing jest policjantem zawieszonym w służbie z powodu współpracy z triadą. Pomagał im szwarcować papierosy. Bez broni i odznaki czuje się jak cywil. Choćby gorzej, jak nagi i bezradny...
Zombies online
Skoro krąg jest w gruzach, nękany via ataki zombie, zaledwie najsilniejszy przetrwa. Czy Luke i jego team mają do syta nawał ambicji i ...
Two Pigeons / Freehold online
Two Pigeons to mroczna przeboje o złowieszczym charakterze...
Pup Star: World Tour online
Pup Star powraca, z zupełnie nowej odsłonie. Zabiera psy śpiewające w tournée w koło świata, gdzie Tiny i przyjaciele znajdują fantastyczne nowe piosenki i poznają nowych, ekscytujących piosenkarzy, którzy dowodzą, że tło iście jest uniwersalnym językiem...
Gotowi na wszystko. Exterminator online
Piątka przyjaciół postanawia wskrzesić osobisty retro grupa o nazwie Exterminator. Pani burmistrz obiecuje im w tym ułatwić dając dotację.
Cała wieś tańczy do heavy metalu / Metalfarm / Ein Dorf rockt ab online
Połowica Caro jest silną i stanowczą kobietą, która potrafi zdołać sobie ze wszystkim. Trudno są sytuacje, które choćby ją przerastają. Okazuje się gdyż, że należące do jej rodziny dobra jest całkiem zadłużone. Jedynym ratunkiem przed bankructwem i utratą farmy jest wydzierżawienie łąki na koncert muzyki heavymetalowej. Ale Caro, równie jak cała wieś, nienawidzi takiej muzyki. Przyparta do muru panna nieodwracalnie zgadza się na organizację imprezy. Zapomina natomiast zmówić się całej sprawy ze swoim mężem Paulem.
The Place online
Niedocieczony dżentelmen pomaga nieznajomym w spełnieniu ich najskrytszych marzeń.
The Northlander online
Jest rok 2961. myśliwy o imieniu Cygnus jest wezwany do powstania.
The Master Cleanse online
Lejtmotyw The Cleanse opowiada o grupie nieszczęśliwych ludzi, którzy wyjeżdżają na specyficzny koło, by dokopać się siebie na nowo. Pierwszego dnia dostają medykament mający wyszorować ich układ z wszelkich toksyn i traumatycznych doświadczeń. Nie spodziewali się natomiast, że to, co z nich wyjdzie, będzie uosobieniem ich osobistego demona.
Ratunku, jesteśmy offline! / Hilfe, wir sind offline! online
Heike jest zaniepokojona stanem relacji w swojej rodzinie. W celu ich uzdrowienia facetka decyduje się na odłączenie Internetu oraz odebranie telefonów komórkowych dzieciom i mężowi licząc, że miesięczne amputacja od sieci poprawi tło pośród członkami rodziny.
Jestem cyborgiem i to jest OK / Ssa-i-bo-geu-ji-man Kwaen-chanh-a online
Young-goon trafia do szpitala psychiatrycznego, myśląc, że jest robotem.
Zaginiony skarb / Lost Treasure online
W wynik pościgu za włamywaczami do skansen, w ręce policji trafia tajemnicza mapa. Carl McBride (Coby Ryan McLaughin) ma się dowiedzieć, dlaczego była ona celem kryminalistów. Zwraca się on z prośbą o sponsoring do swojego brata Briana (Stephen Baldwin), który jest pracownikiem rządowym, ale jeszcze pasjonuje się starymi artefaktami. Informuje Carla, że pewnie to być nasuwka na mapę, prowadzącą do skarbu ukrytego w Ameryce Środkowej garść wieków temu poprzez Kolumba. Chce aczkolwiek zrewidować jej oryginalność i bierze ją do pracownia. W tym czasie włamywacze...
<1234567>>>>|
© 2018 FILMO-TEKA-PLAYER.PL - Filmy za darmo CDA ZALUKAJ / Online: