logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Nie sąd cię skaże pedofilu online
"Kodeks viaacny nieviaacnych" Wstrząsający poświadczenie o relacjach pedofilów ze współwięźniami, via wszystkich traktowanych chóralnie z najwyższą pogardą. "Postępują jak bestie, otóż tak musza być traktowani". Pedofile w większości doświadczają w swoich celach gwałtów, nieustannych ataków, prób zabicia, tysiąckroć udanych. Dzieci stanowią gdyż chóralnie z ich kodeksem bałwan.
Wróg ludu / An Enemy of the People online
Małe leśne miasteczko próbuje się wyróżnić jako doskonałe teren dla turystów, oferujące lecznicze kąpiele w gorących źródłach i obcowanie z nieskażoną naturą. Lecz dr Stockmann dokonuje ważnego odkrycia, z którego wynika, że plener wokół osady dosyć nie jest tak dziewicza, jak by się wydawało, albowiem wyziewy z pobliskiej fabryki zanieczyściły wodę do niebezpiecznego poziomu.
Rekinado 3: O rybia płetwa! / Sharknado 3: Oh Hell No! online
Tym równolegle rekiny lądują w Waszyngtonie - i to właśnie naówczas, gdy w Białym Domu Finowi zostaje przyznana zasłużona “Złota maksymalista łańcuchowa”.
Paranoja / Paranoiac online
Po śmierci rodziców Simon Ashby (Oliver Reed) oraz jego mniszka Eleanor (Janette Scott) stają się dziedzicami pokaźnej fortuny. Eleonor to znerwicowana posługaczka - brat podejrzewa ją o brak równowagi psychicznej, ale mroczną usposobienie Simona też opornie założyć za absolutnie normalną. Bliźniaki mieszka w ponurej podlondyńskiej rezydencji wraz z ciotką Harriet (Sheila Burrell). Zawiązek kłopotów przypada na chwila, w którym Eleanor zaczyna oświadczać, że widuje swego drugiego brata, Tony'ego. Dylemat w tym, że wedle najlepszej wiedzy całej rodziny Tony od dawna...
Sztuka wolności / Art of freedom online
Film Wojciecha Słoty i Klasa Kłosowicza opowiada o najtrudniejszych polskich wyprawach wysokogórskich, które odbyły się w latach 70. i 80. wieku. Na lata PRL-u przypadają największe dokonania naszych himalaistów. Mimo że spektakularne wejścia na szczyty wymagają bogatego zaplecza i dużych nakładów finansowych, polscy wspinacze, których wpływy wynosił nieciekawie 20 dolarów miesięcznie, mogli licytować się z kolegami zza żelaznej kurtyny. Film pokazuje, co ich wyróżniało i pokazuje, czym tak zaiste jest himalaizm.
Pierwszy lot balonem / 1783, le premier vol de l'homme online
21 listopada 1783 roku pył położenie pierwszoplanowy w historii nieprzymuszony lot balonem skonstruowanym wskutek braci Montgolfier. Wyczynu tego dokonali francuski instruktor chemii i fizyki, Jean-François Pilâtre de Rozier, oraz markiz François Laurent d'Arlandes. Dwaj śpyłkowie w ciągu dwudziestu pięciu minut pokonali nieufność liczący osiem kilometrów. Potem jankeski znachor John Jeffries i pionier Jean-Pierre Blanchard rozpoczęli starania do pierwszego lotu balonem wskutek wstyd La Manche. Tom Crouch, prawnuk słynnych braci Guillaume de Montgolfier, wraz z ekipą...
Pies Baskerville'ów / The Hound of the Baskervilles online
Bajka głosi, że od przeszło dwustu lat członkowie rodu Baskerville'ów giną na wrzosowiskach niemal rodzinnej posiadłości rozszarpywani poprzez tajemniczego psa potwora. Po śmierci sir Charlesa Baskerville'a (której okoliczności przenigdy nie wyjaśniono), ostatnim dziedzicem staje się sir Henry. Uznany szpicel Sherlock Holmes i jego skrupulatny bufet dr Watson zjawiają się w rezydencji Baskerville'ów w Dartmoor, by wgłębić się istotę klątwy ciążącej nad rodem i zachęcić się, czy sir Henry'emu nie grozi jakieś ryzyko. Od ręki zabierają się do rozwikłania zagadki...
Dlaczego porwałam swojego szefa / Why I Kidnapped My Boss / Warum ich meinen Boss entführte online
Anna Thönissen (Julia Hartmann), samotna rodzic 2-letnich bliźniaków, pracuje jako kelnerka. Pewnego dnia w wyniku incydentu z klientem zostaje zwolniona. Wkrótce zatrudnia się jako osobista pomocnica Maxa Lehmanna (Stephan Luca). Okazuje się, że nowy chlebodawca Anny to hazardzista z baru. Max uchodzi za tyrana i nie znosi dzieci. Sekretarka z pokorą znosi jego obelgi. Zawożąc go na lądowisko, nieprzytomnie hamuje i Max uderza się w głowę, w konsekwencji czego traci świadectwo. Staje się błogi i przesympatyczny. Sekretarka zabiera go do swego domu, by dać mu nauczkę. Chce,...
Amy Winehouse Ostatnie pożegnanie online
Ewenement życia i kariery najzdolniejszej i najbardziej nieszczęśliwej artystki swojego pokolenia. Amy Winehouse zadebiutowała w wieku 20 lat euforycznie przyjętą wskutek krytyków płytą \"Frank\". W samej raptem Wielkiej Brytanii krążek pokrył się potrójną platyną. W ciągu swojej krótkiej i wysoce intensywnej przygody ze sceną Amy zdążyła zapisać tylko trzy albumy, z czego pewien ukazał się już pośmiertnie. Uzależniona od alkoholu i narkotyków znawczyni zmarła w mieszkaniu na londyńskim Camden, i dołączyła do słynnego Klubu 27, grona gwiazd, które zbyt rano...
Zabiłam, aby żyć / L'emprise online
33-letnia Alexandra, powód czwórki dzieci, stanęła przed sądem oskarżona o zamordowanie męża. Pośród trzydniowego procesu opowiedziała dramatyczną historię życia u boku tyrana.
W Rękach Boga / Something The Lord Made online
Historiografia dwojga pionierów kardiologii - Alfreda Blalocka (chirurga) i Vivien Thomas (technika laboratoryjnego), którzy na nieustannie zmienili wygląd medycyny.Poznali się w 1929 roku, jeżeli 19-letni podówczas Thomas przeżył ciężkie zgnębienie po krachu na giełdzie, a jego marzenia o pójściu do szkoły medycznej legły w gruzach. Wtenczas to został zmuszony do podjęcia pracy laboranta w szkole medycznej Vanderbilt University, gdzie spotkał Blalocka, chirurga.
Street Art. Dyskretna rebelia / Street Art. The Ephemeral Rebellion online
Sztuczka uliczna to nie lecz odmiana ekspresji, lecz oprócz tego narzędzie na odzyskanie przestrzeni publicznej spod władzy komercyjnych komunikatów. Rozgłośny street art pozwala jego twórcom na niekłamany wyłącznik z odbiorcą w codziennej scenerii wielkomiejskich ścian i murów. Oto baśń o tym fascynującym zjawisku.
Delfy pępek starożytnego świata / Delphi why it matters online
Znachor Michael Scott spaceruje po ruinach Delf, opowiadając historię tego miejsca, które uchodziło za serce starożytnego świata. Obecne zatrudnienie archeologiczne leży 13 kilometrów od Zatoki Korynckiej. Dawniej było to stolica ze świątynią Apollina. Swoje ogromne autorytet Delfy zawdzięczały wyroczni. Żyjący w niej kapłani w praktyce kierowali życiem w całej Grecji.
Laputa - podniebny zamek / Tenkû no shiro Rapyuta online
Sheeta jest sierotą. Nie znała swoich rodziców, a jedyną rzeczą jaka jej po nich pozostała jest enigmatyczny odłupek. Pewnego dnia Sheeta spotyka na swojej drodze Pazu, chłopca, który od tej pory towarzyszył będzie w jej przygodach. dzieci solidarnie będą musiały stawić czoła podniebnym piratom i tajemniczej rządowej organizacji, które za wszelką cenę będą chciały wziąć enigmatyczny odłupek Sheety umożliwiający lewitację...
Mario Barth:
Mario Barth, 42 latek znakomity w Berlinie, to najlepszy szkopski żartowniś ostatnich lat. Proszek swoje programy w telewizji, grał w niejeden szkopskich komediach a programem pod tytułem "Mężczyźni są prymitywni, ale szczęśliwi" pobił 12.07.2008 osiągnięcie Guinessa gromadząc 70 tysięcy osób w stadionie olimpijskim w Berlinie, pobijając tym Chrisa Rocka który zgromadził i rozbawił wyłącznie 15,9 tysiąca osób. W kolejnej - trzeciej już części - powtórnie nawiązuje do damsko-męskich perypetii. Tego nie wolno zaspać ;) PS. latem 2014 będzie kolejna zapowiedź...
Deklaracja nieśmiertelności online
45-letni Piotr Korczak jest pionierem ekstremalnej wspinaczki skałkowej, który pasji poświęcił już trzydzieści lat swojego życia. Na początku lat osiemdziesiątych to on zapoczątkował tzw. "nową falę" w polskim wspinaniu. Choć pokonywał kolejne rekordy, to zupełnie nie udało mu się skojarzyć sukcesów poza granicami ojczyzny. Właśnie pracuje jako wyrobnik wykonujący prace wysokościowe. Zaświadczenie jest obrazem walki człowieka ze starością i własnym ciałem; historią osoby, która zdecydowała się być outsiderem.
Bołdyn online
Wódz oddziału partyzanckiego, ceniony generał Bołdyn, jest autokratą, nie uznaje krytycznych uwag, domaga się bezwzględnego posłuszeństwa, a paralelnie, coraz mocniej czub manią prześladowczą, traci wrażenie rzeczywistości. By go pohamować, podwładni składają mu fałszywe informacje, te zaś powodują mylne, tragiczne w skutkach decyzje. Bołdyn ginie, aczkolwiek istotnie sprawujący przywództwo Krupicki postanawia utaić przed żołnierzami bankructwo generała. Toć jego opinia ciągle ich jednoczyło i dodawało odwagi.
Gorzki smak czekolady / Shady Chocolate online
Sprzedaż ludźmi i nieuczciwie pracujące dzieci to okrutna środowisko plantacji kakaowca na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Tę przerażające machinacje ujawniło dziennikarskie rozpoznanie, jakie w 2010 roku przeprowadzili Miki Mistrati i U. Roberto Romano. Podówczas firmy produkujące czekoladę zapowiedziały zmiany. Po dwóch latach Mistrati postanawia przeczesać sytuację. Nie dostaje natomiast pozwolenia wjazdu do Wybrzeża Kości Słoniowej. Dzięki ukrytej kamerze i swojemu informatorowi dowiaduje się, że ciągle panują tam dramatyczne koniunktura oraz fucha dzieci i kupiectwo...
Wzgórze Pork Chop / Pork Chop Hill online
Lejtmotyw filmu rozgrywa się za wojny w Korei. Gdy dyplomaci dyskutują na spotkaniu ONZ o kształcie negocjacji pokojowych, na froncie żołnierze non stop krwawią i giną. Porucznik Joe Clemons dowodzi 135-cio osobową grupą bojową za ataku na utrzymywane via Cińczyków Pork Chop Hill. Gdy do walczących docierają nareszcie odsiecz, z oddziału porucznika pozostaje przy życiu raptem 25 żołnierzy.
McLintock! online
Baron w hodowli bydła musi zamieszkać na kontra swojej żonie, córce a tudzież i innym mieszka?com, a choćby po to by obłaskawić ich z życiem na Dzikim Zachodzie. Ten komedio-western ma w bród wątków z "Poskromienia złośnicy" i jest swoistą westernową adaptacją tej sztuki.
<1234567>>>>|
© 2018 FILMO-TEKA-PLAYER.PL - Filmy za darmo CDA ZALUKAJ / Online: