logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
The Outlaws / Beom-joi-do-si  online
Wywiadowca w dzielnicy matka się uchować ład, w gdy dwa chińsko-koreańskie gangi walczą miedzy sobą...
The Beautiful Ones online
Interes rodziny mafijnej zakochuje się w niewłaściwej kobiecie w wojny z przeciwnikami, musi wycyckać swoje unikalne umiejętności, by ochronić ją od tych samych ludzi, których onegdaj nazwał braćmi.
Treasure Hounds online
Przenosząc się do domu zmarłego dziadka, pierwszy Jack odziedziczył psa starego, Skippera - który potrafi konwersować! ...
Gangster Land online
Opowiadanie najsławniejszych amerykańskich gangsterów i ich powstania. „Parszywiec Land” mówi o Al Capone...
Deep Blue Sea 2 online
Błyskotliwy nabab Carl Durant eksperymentuje na rekinach...
Gone Are the Days online
„Gone Are the Days” podąża za losami Taylonie Flynnie...
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi / Star Wars: The Last Jedi online
Rey (Daisy Ridley), która odnalazła Skywalkera na odciętej od świata wyspie, szkoli się pod jego okiem i okazuje się nieczęsto pojętną uczennicą. Wtedy Kylo Ren (Adam Driver), syn księżniczki Lei (Carrie Fisher) i Hana Solo, dokłada starań, bodaj przekreślić armia rebeliantów. Po stronie rebelii na nowo walczą poprzedni myśliwiec Najwyższego Porządku Finn (John Boyega) i wielki kosmonauta Poe Dameron (Oscar Isaac).
Dead on Arrival online
Akwizytor odwiedza małe miasteczko w Luizjanie w celach zawodowych. Następne 24h okażą się najgorszym przeżyciem w jego ...
Blood Honey online
Torturowana wspomnieniem traumy z dzieciństwa, panna powraca po dziesięciu latach do rodzinnego domku, aby wesprzeć swojemu rodzeństwu z umierającym ojcem...
Blood Road online
Rebecca Rusch jest nieczęsto wytrzymałym rowerzystą górskim. Wietnam - pedałuje szacunkowo 1200 mi na szlaku Ho Chi Minha...
Us and Them online
Zły i przybity, Danny ma na celu odświeżyć rewolucję...
Sky Hunter online
Po ukończeniu szkoły lotniczej korpus pilotów dołącza do elitarnej grupy wojskowej.
Jane online
Film skupia się na życiu i pracy znanej badaczki primatologii, Jane Goodall, w szczególności na jej badaniach nad szympansami.
Unknown Soldier / Tuntematon Sotilas online
Filmowa przystosowanie bestsellerowej powieści Väinö Linny „The Unknown Soldier” (1954) i nieopowiedzianej wersji rękopiśmiennej powieści Sotaromaani.
Jestem Rosa / Como Nossos Pais online
Rosa jest trzydziestoparolatką. Jej starzy się rozwiedli. Mieszka z własną rodziną w ośrodek Sao Paulo. Częste wyjazdy jej męża nie są wybitnie lukratywne, otóż sama musi ciągnąć siebie i dwie córki. Miast scalić się na pisaniu sztuk, co jest jej powołaniem, zarabia na doczesność tworząc hasła reklamowe. Rosa ma na głowie seksualne problemy w swoim związku, kłopoty z różnorakimi zleceniami, a oprócz tego misja zajmowania się chorowitym ojcem, o artystycznej osobowości domagającej się nieprzerwanie uwagi. Gdy jej rodzic pewnego dnia ujawnia przed nią pewną...
Cicha noc online
Pracujący za granicą Adam niespodzianie wraca do rodzinnego domu na Boże Narodzenie. Nikt z krewnych nie spodziewa się, jak zogromniały ważność na ich żywot będą miały dalsze wydarzenia wigilijnej nocy.
Independents - War of the Worlds online
Kosmici zaatakowali ziemie. Los ludzkości wisi na włosku...
Kieszonkowcy / Pickpockets online
Towarzycho nastoletnich aspirujących złodziejaszków uczy się od mistrza sztuki podstępu i oszustwa, jak produktywnie łupić na ulicach Bogoty.
Czar miłości / Love Me Till Monday online
Becky (Georgia Maguire) jest młodą dziewczyną, która teraz skończyła nauka i rozpoczyna pracę w biurze. Jej żar jest chociaż dalekie od ideału - mieszka z rodzicami, boi się o utratę tylko co zdobytego etatu, a do tego permanentnie marzy o wielkiej nieodkrytej poza tym miłości z prawdziwego zdarzenia. Gdy jej mama wyjeżdża na urlop, Becky postanawia krótko zabałaganić. Niespodzianie wdaje się w flirt z szefem (Tim Plester), a też zaczyna groźnie intrygować się jednym ze współpracowników (Royce Pierreson).
Kanadyjskie sukienki online
Tęskniąca za mężem pracującym w Kanadzie Zofia odciska rys swojego cierpienia na całej rodzinie. W dniu jej urodzin na jaw wyjdą wszystkie wiecznie skrywane tajemnice.
1234567>>>>|
© 2018 FILMO-TEKA-PLAYER.PL - Filmy za darmo CDA ZALUKAJ / Online: