logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Z-108 Qi Cheng / Zombie 108 online
W Tajwanie otwarty zostaje pokerowy wirus, który zamienia ludzi w zombie. To akcji ratunkowej skierowane zostają jednostki specjalne, które muszą przymierzyć się nie lecz z żywymi trupami, ale i groźnymi gangami.
Mabel przy kierownicy / Mabel at the Wheel online
Chas próbując prześcigać się o serdeczność Mabel z kierowcą wyścigowym, zaprasza ją na przejażdżkę motocyklem. żal Mabel spada z siodełka w kałużę. Urażona tym rzuca Chasa dla kierowcy. Chas wraz z paroma podejrzanymi typami porywają go i zamykają w komórce. Mabel sama zasiada za kierownicą samochodu wyścigowego. Chas wraz z kolegami próbują skrępować jej lejąc wodę na tor, przed jej pojazdem. W realizacji tego filmu doszło do konfliktu Charlesa Chaplina z Mabelel Normand. Mabel nie ale grała ale i reżyserowała film, co denerwowało Charliego. Utwór Chaplina...
Oskarżyciel Hitlera online
Ewenement żydowskiego prokuratora Hansa Littena, który w 1931 roku wezwał Hitlera przed sąd w nadziei, że zdemaskuje go jako niebezpiecznego demagoga.
Koniec defilady / Parade's End online
śmierć edwardiańskiej Anglii, niepostępowy arcymistrz Christopher Tietjens (Benedict Cumberbatch) poślubia Sylvię (Rebecca Hall) piękną, lecz okrutną bywalczynię salonów, która twierdzi, że spodziewa się jego dziecka. Christopher jest stanowczy zachować się odpowiedzialny przy żony mimo braku prawdziwego uczucia oraz jej licznych niewierności, ale jego żarliwość zostaje totalnie odmienione dzięki spotkaniu z Valentine Wannop (Adelaide Clemens), młodą nieustraszoną sufrażystką. Niezadługo Christopher musi się poprzekładać ze świetlanego, ale płytkiego światka...
W cudzej skórze / The Imposter online
Latem 1994 roku, Nicholas Barclay zniknął bez śladu ze swojego w domu w San Antonio w Teksasie. Trzy lata potem, zostaje odnaleziony tysiące mil od miejsca zamieszkania, w Hiszpanii. Opowiada szokującą historię porwania i każdorazowy smaczek przerażających tortury, których doświadczał. Linia jakkolwiek, mimo niejeden podobieństw, nie jest do końca przekonana, że to aktualnie ich zabłąkany syn...
Eliminators online
Dawny prowokator, wiodąc spokojne duch dzięki programowi ochrony świadków, staje się przypadkową ofiarą napadu, a jego odbitka trafia na pierwsze strony gazet. Wapniaki wrogowie namierzają go i nasyłają na niego najlepszych zabójców.
Botoks online
Losy czterech kobiet pracujących w służbie medycznej splatają się w szpitalu, gdzie dochodzi do niejeden nielegalnych przedsięwzięć.
Cocktail online
Gautam (Saif Ali Khan) to notoryczny uwodziciel, który podrywa każdą napotkaną na swej drodze dziewczynę. Meera (Diana Penty), wyznająca tradycyjne zasady i wartości, przyjeżdża z Delhi do Londynu, by zainaugurować swoje temperament od nowa. Veronica (Deepika Padukone) to rozpieszczona imprezowiczka. Wbrew różnic, ta klucz zamieszkuje pod jednym dachem, aż do chwili, gdy sztama staje się myląca a przechył skomplikowana.
Félicité online
Félicité (Véro Tshanda Beya Mputu) jest nieszablonowo dumną, niezależną kobietą, która pracuje jako pieśniarka w barze w Kinszasie, stolicy Demokratycznej Republiki Konga. Za każdym jednocześnie, gdy wychodzi na scenę, wszystkie jej zmartwienia przestają być. Całość się zmienia, gdy jej nastoletni syn, Samo (Gaetan Claudia), znajduje się w ciężkim stanie po wypadku motocyklowym. Malizna potrzebuje nadzwyczajnie kosztownej operacji. Felicite wyrusza w przejażdżka po ulicach miasta, błagając o szmal i odrzucając wrażenie dumy, będące luksusem, na który jej nie...
Benji online
Jeżeli bagatelny miły i jego zakonnica wpadają w kłopoty, bitny pies rusza im na ocalenie.
Soyer online
Soyer jest młodym chłopakiem, który gardzi konsumpcją, konformizmem i wszystkim co związane jest z kulturą masową. Poniektórzy mają go za wariata, inni za idiotę, a oprócz tego inni… za zbawiciela. Po tym jak jego macierz trafia do szpitala, cała racjonalność za Soyera spada na jego piękną siostrę – Małgosię. Pewnego dnia dwojaczki wyrusza na wycieczkę w góry. Towarzyszy im oblubieniec Małgosi – górny pracobiorca banku o imieniu Janek. Soyer próbuje zakazić towarzyszy podróży swoim światopoglądem. Ma chęć odstawiać to choćby mimo ich woli. Wszystkie...
Kodachrome online
Umierający fotoreporter i poróżniony z nim syn zarządzający firmą muzyczną ogółem udają się na wyprawę do ostatniego zakładu, który jeszcze wywołuje klisze Kodachrome.
Photon online
Andrzej Chyra w głównej roli filmu opowiadającego o przyszłości, teorii życia, ewolucji, technologii i psychologii. Fascynująca tournée wskroś bezdroża nauki. Nie ale dla jajogłowych!
Ram i Leela / Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela online
Indyjska przetworzenie sztuki Szekspira "Romeo i Julia". Ram oraz Leela zakochują się w sobie, aczkolwiek ich rodziny są skłócone od przeszło 500 lat.
Mad Dog Coll online
Opowiadanie o Irlandczyku Vincencie Collu, gangsterze, którego aktywność przestępcza urosła w latach 30. XX wieku do rozmiarów legendy.
To jest wojna / I Declare War online
Sztab nastolatków "uzbrojonych" w kije bawi się w lesie. Dzięki wyobraźni patyki stają się karabinami, kamienie - granatami, a drzewa - wieżami strażniczymi. Ewentualność chyba gościć się niebezpieczna, gdy dzieci przestaną zauważać współczesność od fikcji.
Operacja Endgame online
Cierpka skandal akcji o dwóch rządowych grupach zabójców, którzy starają się przeniknąć supertajne śródmieście podziemne, używając kryptonimów z kart tarota.
The Raid 2 online
Po nalocie na kartel narkotykowy Rama (Iko Uwais) ma nadzieję na repatriacja do spokojnego i bezpiecznego życia. Rodzinną sielankę przerywa nowe rola - zostaje oddelegowany, by pod przykrywką, wywęszyć korupcję w policji. Przedstawicielstwo niesie ze sobą ogromne zagrożenie, na które narażony będzie nie raptem posterunkowy, ale ponadto bliskie mu osoby.
Vivienne Westwood. Zrób to sam / Vivienne Westwood: Do It Yourself! online
Vivienne Westwood urodzona w 1941 roku w brytyjskiej rodzinie robotniczej, projektowaniem zajęła się w latach 60. XIX wieku. W latach 70. poznała Malcolma McLarena, późniejszego menedżera grupy Sex Pistols. Jednocześnie otworzyli butik "Too Fast To Live Too Young To Die". Najpierw stroje Westwood nawiązywały do kultury hipisowskiej, z czasem zaczęły w nich majoryzować elementy skórzane i metalowe kojarzone z punk rockiem. Najsłynniejszą kolekcją Vivienne była "Tatler" stworzona w latach 90. Należące do niej stroje parodiowały ubiory kobiet z wyższych sfer. Film jest...
1234567>>>>|
© 2018 FILMO-TEKA-PLAYER.PL - Filmy za darmo CDA ZALUKAJ / Online: