logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Zabij sobie lwa / Blood Lions - Bred for the Bullet online
Bumaga odsłania sekrety wartego miliony biznesu, w którym kluczową rolę odgrywają afrykańskie lwy. Pismak Ian Michler i łowca Rick Swazey w podróży po Czarnym Lądzie zdobywają informacje na pytanie kontrowersyjnych usług oferowanych łowcam. Okazuje się, że w niejeden miejscach powstały tam specjalne ośrodki, w których hoduje się drapieżniki przeznaczone na krwawe safari. Turyści napędzają niehumanitarny działalność i płacą kokosy, by zapolować na lwa.
Demon zła / Evil Toons online
Cztery seksowne, młode dziewczyny sprzątają zniszczony dom dla nowych właścicieli, gdzie znajdują starą książkę pełną magicznych inscenizacji. Za czytania poprzez niespodzianka przywracają do żywych powierzchowność z książki. żal powierzchowność lubi krew młodych dziewcząt... Atoli jak przede wszystkim mamy szczęśliwe końcówka.
Zmartwychwstanie / The Wake Wood online
Młode mariaż traci córkę. Postanawiają wydobyć się z miasta by zgapić się o wszystkim co związane z przeszłością. Wprowadzają się do miasta kryjącego ciemne uroki związane z środowisko, spotykaniem ze zmarłymi. Czy uda im się uściskać z córeczką, wybąknąć witaj jak się masz?
Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D /  Abraham Lincoln: Vampire Hunter online
Film o 16 prezydencie USA Abrahamie Lincolnie, który jest prześwietnie wyszkolonym zabójcą wampirów. Jego stara została zabita wskroś istotę o nadprzyrodzonych mocach, co wywołało u niego pragnienie niszczenia krwiopijców i im podobnych stworzeń.
Oddam dziecko w dobre ręce / Disposable Children: Re-Adoption in America online
Rocznie w USA ok. 25 tys. adoptowanych dzieci zostaje opuszczonych poprzez nowych rodziców. W filmie pokazano losy nastolatków przekazywanych do kolejnych rodzin adopcyjnych.
Geniusze starożytnego świata: Konfucjusz / Genius of the Ancient World: Confucius online
Dziejopis Bettany Hughes wyrusza w wielką włóczęga do Indii, Grecji i Chin. Podąża śladami trzech największych starożytnych filozofów: Buddy, Sokratesa oraz Konfucjusza. Tworząc swoje teorie przemierzyli niespełna jedyny wszechświat. Kolektywnie z gospodynią programu, która odbywać będzie rolę przewodniczki, widzowie prześledzą rozważania tych wielkich myślicieli. Zobaczą też, dlaczego V wiek przed naszą erą proszek tak rozległy prestiż na ich swada.
Narodziny gwiazdy / A Star Is Born online
Esther Blodgett (Janet Gaynor) jest kolejną dziewczyną, która weszła w machinę kina. Będąc na hollywoodzkim przyjęciu wpada w oko Normanowi Maine (Fredric March) - gwieździe filmu, która popadła w pijaństwo. Esther i jej idol - Norman pobierają się, lecz czy to ożenek do czegoś prowadzi...?
Więzienny rock / Jailhouse Rock online
Niedorostek Vince Everett zostaje uwięziony za nieumyślne mord w czasie bójki. Koleś niedoli i wyjadacz muzyki country uczy go gry na gitarze. Po wyjściu na samostanowienie wykorzystuje tę zręczność i wnet robi zawrotną karierę piosenkarza... Jedność z najsłynniejszych filmów z Elvisem Presleyem w roli głównej. Wspaniałe piosenki, porywająca rock and rollowa fizjonomia i potoczyście opowiedziana akcja.
Anatomia zła online
Najemny siepacz o pseudonimie „Lulek” (Stroiński) zostaje warunkowo zwolniony z więzienia. Wnet dalej oskarżyciel (Głowacki), który trochę lat przedterminowo doprowadził do jego aresztowania, składa mu propozycję nie do odrzucenia. W zamian za duże skarb, wymazanie kartoteki i sposób dyskretnego opuszczenia kraju, „Lulek” ma utrupić komendanta Centralnego Biura Śledczego. Kiler angażuje do pomocy Staszka (Kowalczyk), wydalonego z armii snajpera, który został kozłem ofiarnym nieudanej misji w Afganistanie. Podając się za oficera kontrwywiadu, „Lulek” wmawia...
Prośba o śmierć 2 / Pray for Death 2: Rage of Honor online
Shiro i Ray są najlepszymi policjantami w Phoenix. Słyną z niekonwencjonalnych metod działania, dzięki czemu wychodzą bezpiecznie choćby z największych opresji. Nie spodziewają się wszakże, że zacięty cios chyba wyznaczyć ktoś bliski. Gdy Ray zostaje martwy, Shiro decyduje się rozdzielnie zlikwidować zagadkę jego śmierci. Jest to dla niego bardzo więcej nie lecz fakt honoru...
Prawie idealny / Sover Dolly på ryggen? online
Anne poznaje dawcę po zabiegu sztucznego zapłodnienia. Osobnik jest nieokrzesanym półgłówkiem.
Asfalt / Asphalte online
Blok z wielkiej płyty na przedmieściach francuskiego miasta. Poruszający się na wózku inwalidzkim chłop (Gustave Kervern) spotyka pogrążoną w smutku, samotną pielęgniarkę (Valeria Bruni Tedeschi). Starzejąca się komediantka (Isabelle Huppert) odrzuca ksiuty naiwnego podlotek (Jules Benchetrit), a jankeski kosmonauta (Michael Pitt) ląduje na dachu budynku. Zaś zagubionym mężczyzną z kosmosu zaczyna opiekować się algierska tułaczka (Tassadit Mandi), która tęskni za swoim synem. Osadzona w zimnej, miejskiej scenerii, nietuzinkowa opowiadanie o spotkaniu szóstki...
Tateshi Danpei online
Wzruszająca baśń o choreografie walk na miecze, który wprowadza elementy nowoczesnego realizmu w teatrze Shinkokugeki (Nowy Forum Narodowy), konkurującym z tradycyjnym teatrem Kabuki.
Bruce Lee the Legend online
Film ma specyfika biografii i ukazuje fakty z życia, Bruce Lee od chwili jego narodzin 27.11.1940 r w San Francisco, po nagłą i zaskakującą finał, która przerwała jego wspaniałą karierę. Składa się na nie pierwsze aktorskie kroki małego chłopca, który podjął u boku ojca, szczenięctwo w Hongkongu i lata młodości w San Francisco i Seattle. Doktryna wschodnich stylów walki i nauka na uniwersytecie. Wielkie marzenia o karierze filmowej w Hollywood, które zmusiły go do szukania szczęścia w Hongkongu gdzie z dnia na doba stał się wielką gwiazdą.
Wielka rozróba / The Big Brawl online
Chicago, lata 30. Dziewczęcy Kitajec, triumfator wschodnich sztuk walki, popada w antagonizm z bandytami, którzy żądają od jego ojca haraczu.
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej / Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan online
nieopanowany pokaz brytyjskiego komika Sachy Barona Cohena. Karykatura dokumentu przedstawiająca Borata, "szóstego co do popularności człowieka" w Kazachstanie i dziennikarza państwowej telewizji, który dla powiększenia dobrobytu swojego narodu chce u źródeł pobrać wiedzy o kulturze amerykańskiej. Borat, nieprzerwanie w asyście swojego otyłego producenta, rzuca się wtem na nowojorczyków na ulicy, aby ich cmoktać na salut unisono z kazachskim zwyczajem. Spotyka też namiętność swojego życia - CJ Parker ze "Słonecznego Patrolu", więc Pamelę Anderson....
Król Skorpion 3 / The Scorpion King 3 Battle for Redemption online
Sława Skorpion 3 - po triumfie Mathayusa w oryginalnym "Sławau Skorpionie" jego świat upadło i utraciło swą królową na przynależność plagi...
Mgławica Oriona / The Orion Nebula - Voyage to a Stellar Nursery online
Co rozświetla Mgławicę Ogienek? Znajdująca się w odległości 1500 lat świetlnych w gwiazdozbiorze Oriona (Orion) chmura swym blaskiem oraz ciemnymi pasami pyłowymi przypomina kłęby ognia. Chociaż poryw, tedy gwałtowne pozyskiwanie tlenu, nie jest tym, co powoduje świecenie Płomienia. To prędzej jasna znakomitość Alnitak, najbardziej wysunięta na poranek znakomitość Pasa Oriona, widoczna wnet na rozporządzenie od mgławicy, wysyła swe energetyczne białość naprawdę do Mgławicy Ogienek, które wybija elektrony z wielkich obłoków wodoru. Znaczna ogniwo świecenia...
Frankie / Dear Frankie online
Samotna rodzic wymyśla synowi fikcyjnego ojca-marynarza, jak takoż nazwę statku, na którym pływa. Wybrany dowiaduje się, że istotnie taki korab ma niedługo zjawić się do ich miasta.
1234567>>>>|
© 2018 FILMO-TEKA-PLAYER.PL - Filmy za darmo CDA ZALUKAJ / Online: